PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 18:21:11
Kwdjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 6.91 DAUTE Heike GDR Jena (GDR) 1981-08-09
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
Minimum do finału: 5.60 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 18:21:11
W dal K - Gr. A Planowany START: 2022-07-15 10:15 ZAKOŃCZENIE: 11:01:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 3 326 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom (MZ) 5.54
+0.4
5.30
+1.3
5.92
+1.6
5.92
+1.6
Q 1
2 10 406 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków (MA) 5.74
+2.4


5.74
+2.4
Q 2
3 8 810 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) x
+2.4
5.57
+2.4
r
5.57
+2.4
q 4
4 2 463 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 5.55
+1.9
5.48
+2.0
5.34
+1.0
5.55
+1.9
q 6
5 11 592 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 5.24
+2.0
5.24
+1.7
x
+2.1
5.24
+2.0
q 12
6 13 710 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
+2.0
5.11
+1.9
5.17
+4.1
5.17
+4.1
3 14
7 7 131 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota (KP) 5.16
+1.7
5.11
+3.1
5.07
+2.9
5.16
+1.7
3 15
8 1 611 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 5.06
+2.0
x
+1.9
5.14
+1.1
5.14
+1.1
2 17
9 5 844 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino (ZP) 5.04
+1.9
x
+0.4
x
+1.6
5.04
+1.9
2 19
10 12 499 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 4.16
-0.5
4.77
+1.2
4.98
+1.2
4.98
+1.2
21
11 9 435 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) x
+1.9
4.81
+2.3
4.57
+1.0
4.81
+2.3
23
12 6 73 KOTEWICZ Kinga 2005-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4.66
+1.1
4.61
+3.1
4.66
+1.8
4.66
+1.1
24
13 4 481 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok (PD) x
+2.1
x
+2.3
4.15
+2.0
4.15
+2.0
25
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ADAMCZYK Julia 05 RLTL Optima Radom 6.35
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 6.06
3 STERENGA Martyna 05 LKS Górnik Wałbrzych 5.68
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 5.87
2 KŁOSIŃSKA Anna 03 UKS Vis Skierniewice 5.72
3 RUGOWSKA Anna 04 WLKS Wrocław 5.69
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.045809 s. | Mem: 1.25 megabytes