PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 23:08:43
Ktjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 4.51 MOLL Amanda USA Austin (USA) 2022-03-25
RP (U18) 4.11(i) ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin 2018-02-11
 
Tyczka K - Gr. A Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
7 LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot (PM) 3.71/22 3.71 PB
13 JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 KKL Kielce (SK) 3.73/22 3.73 PB
6 KOSTYRKO Anastasiia 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3.60/21 3.60 PB
11 NICHOLS Lilly 2006-03-23 SKLA Sopot (PM) 4.06/22 4.06
2 KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 MKS MOS Wrocław (DS) 3.40/22 3.40 PB
3 BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce (SK) 3.80/22 3.80
5 MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 SKLA Sopot (PM) 3.50/22 3.50
18 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 3.43/22 3.43
1 POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 MKS MOS Wrocław (DS) 3.40/22 3.40
8 GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 WKS Flota Gdynia (PM) 3.30/22 3.30
15 KAZUBA Martyna 2005-01-04 RKS Łódź (LD) 2.92/22 2.92
17 REMBOWSKA Zuzanna 2005-04-16 RKS Łódź (LD) 2.82/22 2.82
19 FALIŃSKA Lena 2005-06-15 MLKS Agros Żary (LB) 2.70/22 2.70 PB
16 KULPA Zofia 2005-05-21 MKL Szczecin (ZP) 2.90/22 2.90
14 MALEWICZ Marta 2006-04-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3.00/21 2.90
4 WODECKA Kinga 2006-11-16 UKL Ósemka Police (ZP) 2.32/22 2.32
12 LUDWINIAK Amelia 2006-03-07 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2.60/22 2.60
9 CYMBALISTA Julia 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 2.10/22 2.10
10 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 OSOT Szczecin (ZP) 3.60/22 3.60
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 BARTEL Maria 04 AZS-AWFiS Gdańsk 3.75
2 BISKUPSKA Natalia 05 KKL Kielce 3.70
3 LEWANDOWSKA Natalia 05 SKLA Sopot 3.60
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 3.80
2 IAKOVENKO Valentyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 3.80
3 OLSZEWSKA Natalia 04 OKS Skra Warszawa 3.60
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0379159 s. | Mem: 1.25 megabytes