PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 16:01:54
Kdyskjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

08:30  10000 m chód M  [s]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:59  Trójskok M  [Gr. A]
09:59  Trójskok M  [Gr. B]
09:59  Wzwyż K  [Gr. A]
09:59  Wzwyż K  [Gr. B]
10:35  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
11:20  Trójskok K  [Gr. A]
11:20  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. A]
12:10  200 m M  [el]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:05  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
15:00  Wzwyż M  [F]
15:03  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:10  400 m pł K  [F A]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:25  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:30  W dal K  [F]
16:35  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:00  Kula K (3)  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K 
17:42  400 m K  [F B]
17:45  Młot M (5)  [F]
17:49  400 m M  [F B]
17:56  400 m K  [F A]
18:03  400 m M  [F A]
18:17  2000 m prz. M  [s]
18:25  W dal M  [F]
18:50  3000 m K  [s]
18:55  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
19:00  Kula M (5)  [F]
19:30  5000 m chód K  [s]
20:15  4x100 m K  [s]
20:25  4x100 m M  [s]
20:38  1500 m M(10bój)  [s]
20:50  Dziesięciobój M U18 
REKORDY
RŚ (U18) 65.86 WYLUDDA Ilke GDR Neubrandenburg (GDR) 1986-08-01
RP (U18) 51.50 PŁUSA Urszula GÓRNIK Zabrze Kraków 1976-09-18
Minimum do finału: 38.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 16:01:54
Dysk K (1) - Gr. A Planowany START: 2022-07-16 12:10 ZAKOŃCZENIE: 12:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 10 469 KICIŃSKA Anna 2005-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) x 33.75 41.87 41.87 Q 1
2 2 428 DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów (OP) 31.36 33.35 35.15 35.15 q PB 5
3 12 535 WINIARZ Alicja 2006-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 33.49 32.82 33.56 33.56 q 8
4 11 438 GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 24.70 30.64 33.45 33.45 q 10
5 5 185 PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 LKS Lubusz Słubice (LB) 31.81 31.76 32.96 32.96 q 12
6 9 576 TYM Wiktoria 2005-07-15 UKS Lipusz (PM) x 31.58 x 31.58 PB 3 14
7 6 223 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca (LD) 31.31 29.36 29.64 31.31 3 16
8 3 822 JANKOWSKA Barbara 2006-02-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 27.53 29.21 30.46 30.46 2 18
9 13 204 KOMINEK Paulina 2005-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 27.47 30.28 29.80 30.28 2 19
10 1 387 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKS Tempo Kęty (MA) x 30.11 x 30.11 2 20
11 7 802 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 29.98 x 29.05 29.98 21
12 8 679 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) 27.99 x 29.08 29.08 23
4 149 LIPIEC Agnieszka 2005-06-08 KS Wisła Puławy (LU) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 GRZESZCZYK Karolina 04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 40.17
2 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 39.75
3 JĘDRZEJCZAK Oliwia 04 MKS Aleksandrów Łódzki 39.54
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 GAJEWSKA Alicja 03 AZS-AWFiS Gdańsk 45.80
2 DOBROWOLSKA Martyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 43.92
3 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 43.56
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0984321 s. | Mem: 1.25 megabytes