PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:50:09
K5chjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 20:28.05 KALMYKOVA Tatyana RUS Ostrava (CZE) 2007-07-12
RP (U18) 22:58.94 MIELCAREK Anna AZS Poznań Ostrava (CZE) 2007-07-12
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 20:50:09
5000 m chód K - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-16 19:30 WYSTARTOWANO: 19:32:09 DEKORACJA 20:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 15 771 TOMASZEWSKA Paulina 2006-09-20 UKS 12 Kalisz (WP) 24:58.42 ~~ 9 1
2 4 318 ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 OKS Skra Warszawa (MZ) 25:44.39 PB 7 2
3 10 398 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 25:53.30 6 3
4 11 772 WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 UKS 12 Kalisz (WP) 26:13.05 > SB 5 4
5 16 838 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino (ZP) 26:47.72 5 5
6 19 50 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 27:53.28 PB 5 6
7 8 856 SZYDŁOWSKA Natalia 2006-08-14 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 28:30.58 PB 4 7
8 9 460 ŁUC Ola 2006-11-24 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 28:35.49 PB 4 8
9 12 842 SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 MKS Hermes Gryfino (ZP) 28:50.16 ~~ 4 9
10 17 99 WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 LKS Vectra Włocławek (KP) 28:51.25 PB 4 10
11 13 837 KAWICKA Milena 2006-02-28 MKS Hermes Gryfino (ZP) 29:58.10 3 11
12 6 303 GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 30:17.45 3 12
13 14 356 KAMIŃSKA Laura 2006-09-24 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 30:23.61 3 13
14 2 618 ŁAŚ Sylwia 2006-11-05 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 30:24.75 3 14
15 5 619 SZPARA Martyna 2005-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 31:53.21 3 15
16 1 372 JANECZEK Amelia 2005-10-17 WLKS Nowe Iganie (MZ) 34:28.26 3 16
17 18 373 KUCHAREK Ewa 2006-12-24 WLKS Nowe Iganie (MZ) 37:26.86 >>> 17
3 784 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-05-27 UKS Przełaj Żerków (WP) DQ >>>>>
7 166 KOCAJ Anna 2006-09-04 MKS Unia Hrubieszów (LU) DQ >>>>
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ŻELAZNA Magdalena 04 AZS-AWF Gorzów 24:25.83
2 TOMASIK Kinga 04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 24:36.25
3 KRZYŻANOWSKA Izabela 04 STS Pomerania Szczecinek 25:11.09
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 ŻELAZNA Magdalena 04 AZS-AWF Gorzów 24:41.82
2 CZWOJDRAK Magdalena 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 24:47.57
3 BŁAŻEJEWSKA Amelia 03 UKS 12 Kalisz 25:17.47
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0416281 s. | Mem: 1.25 megabytes