PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:48:37
K4x100j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:00  Oszczep K (500)  [F]
10:20  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:40  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:55  Wzwyż K  [F]
13:20  Oszczep M (700)  [F]
13:25  Tyczka M 
14:00  Trójskok M  [F]
14:05  800 m K(7bój)  [s]
14:15  800 m K(7bój)  [s]
14:36  200 m K  [F B]
14:44  200 m M  [F B]
14:52  200 m K  [F A]
15:00  200 m M  [F A]
15:05  Dysk K (1)  [F]
15:23  100 m pł K (76.2)  [el]
15:50  110 m pł M (91.4)  [el]
16:14  800 m K  [F B]
16:20  Trójskok K  [F]
16:21  800 m M  [F B]
16:27  800 m K  [F A]
16:35  800 m M  [F A]
16:40  Dysk M (1.5)  [F]
16:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
16:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
17:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
17:40  Siedmiobój K U18 
17:41  4x400 m K  [s]
17:50  4x400 m M  [s]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 46.42 - Klub MKS Bytom Białystok 1983-06-24
RP (U18) 45.49 POLSKA Bydgoszcz 1999-07-17
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:48:37
4x100 m K elim - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-17 20:00 WYSTARTOWANO: 20:05:00
msc tor nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
9 12 KS Podlasie Białystok (PD) 49.82 4
10 11 AML Słupsk (PM) 50.30 4
11 10 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 50.59 3
12 9 WKS Wawel Kraków (MA) 50.61 3
13 8 GKS Start Długołęka (DS) 50.90 3
14 7 KS AZS AWF Wrocław (DS) 51.08 3
15 6 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 51.25 3
16 5 KS Stal LA Ostrów Wlkp. II (WP) 51.30 3
17 4 AZS Łódź (LD) 51.50 2
18 3 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 52.12 2
19 2 MKS Agros Chełm II (LU) 52.43 2
20 1 BOSiR Barcin (KP) 53.08 2
   
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.385618 s. | Mem: 1.25 megabytes