PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:50:09
K400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 50.01 LI Jing CHN Shanghai (CHN) 1997-10-18
RP (U18) 52.73 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 18:09:18
400 m K - elim 1 Planowany START: 2022-07-15 12:40 WYSTARTOWANO: 12:40:51
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 2 136 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin (LU) 56.32 0.253 Q PB 2
2 5 628 THAMM Milena 2005-04-04 MKS-MOS Katowice (SL) 56.50 0.259 Q PB 4
3 7 678 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów (SL) 57.78 0.352 qB PB 8
4 8 529 KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 58.43 0.322 qB PB 10
5 1 445 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 58.83 0.359 qB SB 13
6 3 604 WOŚ Kinga 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 59.76 0.205 PB 2 17
7 6 363 JACZEWSKA Amelia 2006-02-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 59.84 0.291 PB 2 18
8 4 193 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary (LB) 59.91 0.224 PB 2 20
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MATYŚKIEWICZ Maja 04 UKS Czempion Bełchatów 55.00
2 PUZIO Agata 05 MKS Stal Nowa Dęba 55.55
3 KUŹMIŃSKA Justyna 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 55.72
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 52.73
2 MATYŚKIEWICZ Maja 04 UKS Czempion Bełchatów 55.67
3 GUZOWSKA Martyna 03 LUKS Orkan Września 55.87
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0428691 s. | Mem: 1.25 megabytes