PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:01:56
K3000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 8:36.45 MA Ningning CHN Jinan (CHN) 1993-06-06
RP (U18) 9:24.92 ENNAOUI Sofia LUBUSZ Słubice Białogard 2012-09-29
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:01:56
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-16 18:50 WYSTARTOWANO: 18:58:37 DEKORACJA 19:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 24 349 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin (MZ) 10:05.28 9 1
2 21 569 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 SKLA Sopot (PM) 10:08.27 PB 7 2
3 23 571 URBAN Monika 2005-04-21 SKLA Sopot (PM) 10:09.47 PB 6 3
4 22 753 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań (WP) 10:11.57 PB 5 4
5 18 745 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 10:27.68 PB 5 5
6 20 189 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:28.14 5 6
7 16 638 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom (SL) 10:32.83 PB 4 7
8 17 645 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 10:32.89 PB 4 8
9 14 123 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 10:41.32 SB 4 9
10 10 643 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom (SL) 11:09.11 PB 4 10
11 11 112 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń (KP) 11:09.67 3 11
12 13 270 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin (MZ) 11:17.73 3 12
13 2 606 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 11:22.75 PB 3 13
14 15 615 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów (SL) 11:24.01 3 14
15 8 617 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 11:37.49 3 15
16 7 641 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom (SL) 11:38.38 PB 3 16
17 1 153 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 11:42.24 PB 2 17
18 12 369 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 11:42.72 2 18
19 6 843 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino (ZP) 11:47.28 2 19
20 5 682 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów (SL) 11:51.80 2 20
21 4 357 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 11:55.99 21
22 9 717 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew (WP) 11:58.29 22
23 3 184 PODRUCZNY Helena 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice (LB) 12:18.46 23
19 290 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 RĘBISZ Patrycja 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 9:54.89
2 SZYDŁOWSKA Julia 04 UKS Żaczek Połaniec 9:55.48
3 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 05 KS Czempion Warszawa 9:56.03
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 HRYCYK Anna 03 KMKL Sztorm Kołobrzeg 9:59.93
2 RĘBISZ Patrycja 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 10:05.46
3 KARPIUK Małgorzata 03 KS Podlasie Białystok 10:13.47
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0484722 s. | Mem: 1.25 megabytes