PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-15 19:54:37
K1500jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 3:54.52 ZHANG Ling CHN Shanghai (CHN) 1997-10-18
RP (U18) 4:13.68 ENNAOUI Sofia LUBUSZ Słubice Barcelona (ESP) 2012-07-13
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-15 19:54:37
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-15 18:05 WYSTARTOWANO: 18:05:31 DEKORACJA 18:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 12 250 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź (LD) 4:38.56 9 1
2 7 315 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa (MZ) 4:41.18 PB 7 2
3 8 555 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 RKS Rumia (PM) 4:43.02 6 3
4 6 776 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno (WP) 4:44.36 5 4
5 4 213 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów (LD) 4:45.82 PB 5 5
6 11 517 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk (PM) 4:46.57 5 6
7 9 556 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia (PM) 4:47.23 4 7
8 3 560 JANICKA Dominika 2005-06-19 SKLA Sopot (PM) 4:48.17 4 8
9 5 12 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:52.96 4 9
10 2 283 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4:53.31 4 10
11 10 291 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa (MZ) 4:55.95 3 11
12 1 288 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów (MZ) 5:03.05 3 16
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 WRÓBEL Wiktoria 04 WLKS Nowe Iganie 4:39.52
2 STEMPNIAK Paulina 04 UKS Piątka Jarocin 4:41.09
3 GRUCHAŁA Julia 04 Akademia Biegowa Kartuzy 4:41.24
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 ŚCISŁOWSKA Julia 03 KS SMS Szklarska Poręba 4:37.03
2 RĘBACZ Paulina 04 KS Żeglina Sieradz 4:38.69
3 WOJTKOWIAK Wiktoria 03 KS Energetyk Poznań 4:40.31
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0492728 s. | Mem: 1.25 megabytes