PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-15 19:54:37
K100jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 10.98 HILL Candace USA Shoreline (USA) 2015-06-20
RP (U18) 11.30 SWOBODA Ewa UKS CZWÓRKA Żory Nanjing (CHN) 2014-08-21
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-15 19:54:37
100 m K - elim 1 Planowany START: 2022-07-15 15:50 WYSTARTOWANO: 15:51:46
+1.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 708 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 12.10 0.231 Q 5
2 8 786 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 12.23 0.216 Q PB 7
3 4 607 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice (SL) 12.32 0.193 q 8
4 9 533 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.42 0.246 qB PB 13
5 3 509 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk (PM) 12.54 0.208 2 17
6 7 591 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 12.59 0.204 2 20
7 2 15 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 12.90 0.216 23
8 5 53 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław (DS) 12.92 0.236 24
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 11.69
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 11.89
3 WÓJCIK Natalia 04 BKL Bełchatów 12.01
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 PUZIO Dorota 03 GKS Start Długołęka 12.06
2 GREINER Olivia 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 12.23
3 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 12.25
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0520391 s. | Mem: 1.25 megabytes