OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:27:54
K4x400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:00  Oszczep K (500)  [F]
11:30  Oszczep M (700)  [F]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:10  Trójskok M  [F]
13:10  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:30  Wzwyż K  [F]
13:35  200 m K  [F B]
13:40  200 m M  [F B]
13:50  200 m K  [F A]
14:00  200 m M  [F A]
14:05  Tyczka M 
14:23  100 m pł K (76.2)  [el]
14:50  110 m pł M (91.4)  [el]
15:00  Dysk K (1)  [F]
15:14  800 m K  [F B]
15:20  Trójskok K  [F]
15:21  800 m M  [F B]
15:27  800 m K  [F A]
15:35  800 m M  [F A]
15:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
16:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
16:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:20  Dysk M (1.5)  [F]
16:40  800 m K(7bój)  [s]
17:00  Siedmiobój K U18 
17:10  4x400 m K  [s]
17:20  4x400 m M  [s]
17:30  4x100 m K elim  [s]
17:30  4x100 m M elim  [s]
17:30  4x400 m K elim  [s]
17:30  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:48.81 - Klub START Lublin Poznań 1986-09-07
RP (U18) 3:44.18 POLSKA Borna (GER) 2010-08-14
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 17:27:54
4x400 m K - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-09 17:10 WYSTARTOWANO: 17:10:51 DEKORACJA 17:45
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 637 ABSYL Wiktoria
GWIAZDA Gabriela
MUCHA Kinga
PRZEWIEŹLIK Julia
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 3:53.11 0.290 SB 9 1
2 7 177 FUS Joanna
KAWAŁEK Julia
WÓJCIK Natalia
GAJOSZ Wiktoria
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 3:55.72 0.184 SB 7 2
3 5 443 ZAWÓŁ Paulina
MACHAJ Blanka
ZARĘBA Monika
BUTRYN Kornelia
KKL Stal Stalowa Wola (PK) 3:56.08 0.214 SB 6 3
4 8 395 ADAMCZYK Patrycja
KANAKANTI Jasmine
GAWIN Karolina
SADKIEWICZ Julia
WKS Wawel Kraków (MA) 3:58.13 0.276 SB 5 4
5 3 798 TARGOŃSKA Zuzanna
MOSZCZYŃSKA Alicja
SUGIER Laura
JELENIEWICZ Nikola
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 4:02.65 0.189 SB 5 5
6 2 663 ROMANIAK Jagoda
KSINIEWICZ Amelia
PODGÓRSKA Magdalena
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 4:06.14 0.235 5 6
7 9 618 REJMONIAK Natalia
BOCHENEK Jagoda
SZARATA Jagoda
ŁUSZCZKI Nadia
MKS-MOSM Bytom (SL) 4:11.25 0.440 4 7
6 264 OLCZYK Anna
ZOCHNIAK Amelia
ZAŁĘCZNA Roksana
PAJĘCKA Lena
UKS Czempion Bełchatów (LD) DNF 0.234 4
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KS AZS UWM Olsztyn 3:54.48
2 WMLKS Pomorze Stargard 3:55.96
3 MKS Stal Nowa Dęba 3:59.12
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:53.06
2 MKS Agros Chełm 3:53.98
3 AZS UMCS Lublin 3:55.67
TOP 10 POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.062391 s. | Mem: 1.25 megabytes