OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 12:00:17
WMdyskjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 77.50 NESTERENKO Mykyta UKR Kyiv (UKR) 2008-05-19
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 12:00:17
Dysk M(10bój) Planowany START: 2023-07-08 10:50 ZAKOŃCZENIE: 11:40:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 9 1 216 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 50.07 x 48.46 50.07 872 1
2 17 1 286 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 36.41 38.63 39.17 39.17 648 2
3 5 1 500 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 34.39 37.98 x 37.98 624 3
4 4 1 292 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 31.87 x 36.39 36.39 592 4
5 22 1 782 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów (WP) 29.23 32.29 28.32 32.29 510 5
6 16 1 876 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin (ZP) 27.29 x 29.47 29.47 PB 454 6
7 20 1 139 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 27.85 28.92 x 28.92 PB 443 7
8 3 1 878 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) 24.85 25.93 28.77 28.77 PB 440 8
9 13 1 858 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 STS Pomerania Szczecin (ZP) 28.62 24.23 24.67 28.62 PB 437 9
10 7 1 853 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 24.20 28.43 27.56 28.43 PB 434 10
11 21 1 791 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 28.13 24.50 27.88 28.13 PB 428 11
12 19 1 294 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 23.00 27.64 22.96 27.64 418 12
13 1 1 285 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 23.19 22.79 26.90 26.90 PB 404 13
14 11 1 33 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec (DS) 25.76 25.87 26.38 26.38 394 14
15 6 1 786 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 25.30 24.49 24.92 25.30 373 15
16 18 1 721 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 23.18 23.89 24.08 24.08 PB 349 16
17 12 1 419 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów (OP) 21.84 23.36 22.83 23.36 336 17
18 10 1 789 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x 22.03 18.49 22.03 PB 310 18
19 15 1 38 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) 19.04 21.94 19.46 21.94 PB 309 19
20 2 1 649 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 15.54 17.88 21.45 21.45 PB 299 20
21 14 1 756 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież (WP) x 21.35 x 21.35 297 21
22 8 1 788 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 16.79 x 18.89 18.89 PB 251 22
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0150561 s. | Mem: 1.25 megabytes