PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:01:56
M110jm 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 12.87 ZHOYA Sasha FRA Angers (FRA) 2019-07-06
RP (U18) 13.54 ŻEBROWSKI Dawid VICTORIA Racibórz Baku (AZE) 2014-05-31
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:01:56
110 m pł M (91.4) Planowany START: 2022-07-17 15:50 WYSTARTOWANO: 15:50:22
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 1 +1.4 m/s 226 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca (LD) 14.21 (210) 0.208 Q PB 1
2 4 1 +1.4 m/s 256 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 14.61 0.195 Q PB 3
3 3 1 +1.4 m/s 165 CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów (LU) 15.21 0.214 qB 10
4 9 1 +1.4 m/s 124 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 15.25 0.196 qB 11
5 6 1 +1.4 m/s 489 POPOWSKI Piotr 2005-12-20 KS Podlasie Białystok (PD) 15.70 0.167 qB PB 13
6 8 1 +1.4 m/s 539 JANK Adam 2006-08-06 KL Gdynia (PM) 16.32 0.151 2 17
7 7 1 +1.4 m/s 755 BEMBNISTA Adam 2006-05-02 PLKS Gwda Piła (WP) 16.54 0.214 2 20
2 1 +1.4 m/s 382 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków (MA) DQ 0.188 TR 22.6.2

1 4 2 +1.4 m/s 352 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa (MZ) 14.91 (901) 0.214 Q 5
2 8 2 +1.4 m/s 390 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 14.91 (903) 0.215 Q PB 6
3 6 2 +1.4 m/s 49 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra (DS) 14.95 0.200 q PB 7
4 9 2 +1.4 m/s 488 PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok (PD) 15.20 0.219 qB PB 9
5 2 2 +1.4 m/s 538 GAFFKE Bruno 2005-01-04 KL Gdynia (PM) 15.91 0.236 qB 14
6 5 2 +1.4 m/s 257 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice (LD) 15.97 0.252 qB 15
7 3 2 +1.4 m/s 730 MELER Mateusz 2006-04-18 LUKS Orkan Września (WP) 16.36 0.175 2 18
7 2 +1.4 m/s 361 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock (MZ) DNF 0.209

1 5 3 +1.9 m/s 436 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 14.21 (204) 0.201 Q PB 2
2 6 3 +1.9 m/s 259 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice (LD) 14.78 0.194 Q 4
3 3 3 +1.9 m/s 258 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice (LD) 14.96 0.204 q PB 8
4 2 3 +1.9 m/s 308 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi (MZ) 15.62 0.262 qB PB 12
5 7 3 +1.9 m/s 781 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków (WP) 16.28 0.229 qB 16
6 8 3 +1.9 m/s 594 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 16.52 0.211 2 19
4 3 +1.9 m/s 787 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) DNF 0.236
9 3 +1.9 m/s 550 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum (PM) DQ 0.309 TR 22.6.1 21
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 13.60
2 SELERZYŃSKI Hubert 04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 14.04
3 BYDOŃ Oskar 04 KS AZS AWF Kraków 14.06
3 MILCZUK Jakub 04 UKS Skoczek Władysławów 14.06
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 RYBACKI Kornel 03 LUKS Hańcza Suwałki 13.77
2 BYDOŃ Oskar 04 KS AZS AWF Kraków 13.99
3 SWOBODA Dawid 03 MKL Szczecin 14.06
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0610218 s. | Mem: 1.25 megabytes