PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-15 13:58:16
WMwdjm 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 8.28 MASSÓ Maykel CUB La Habana (CUB) 2016-05-28
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-15 13:58:16
W dal M(10bój) Planowany START: 2022-07-15 11:50 ZAKOŃCZENIE: 12:32:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 10 1 35 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 MKS Osa Zgorzelec (DS) x
+3.3
x
+4.3
6.77
-0.2
6.77
-0.2
760 1
2 9 1 281 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.36
+3.5
x
+2.8
6.54
+1.1
6.54
+1.1
SB 707 2
3 8 1 360 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) 5.70
+2.1
6.10
+2.3
6.48
+0.1
6.48
+0.1
PB 693 3
4 7 1 340 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) 5.81
+1.9
6.23
+3.2
6.18
+1.6
6.23
+3.2
637 4
5 2 1 367 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 6.14
+3.2
5.91
+1.5
6.03
+3.3
6.14
+3.2
617 5
6 6 1 202 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 5.98
+3.0
6.09
+1.5
5.88
+1.6
6.09
+1.5
PB 606 6
7 4 1 502 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 5.61
+1.9
5.77
+0.5
5.71
+3.1
5.77
+0.5
537 7
8 1 1 854 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5.74
+2.0
4.93
+2.1
5.46
+1.6
5.74
+2.0
PB 531 8
9 5 1 224 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca (LD) 5.59
+3.2
5.64
+3.3
5.35
+2.1
5.64
+3.3
510 10
3 1 785 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x
+1.8
r

NM

1 9 2 862 KLĘK Konrad 2006-02-16 UKS OSoT Szczecin (ZP) 5.24
+3.2
5.67
+1.8
5.40
+1.1
5.67
+1.8
PB 516 9
2 8 2 849 CHMIEL Szymon 2006-10-03 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5.44
+1.7
5.45
+1.9
5.51
+1.2
5.51
+1.2
PB 483 11
3 6 2 853 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin (ZP) 4.96
+2.6
5.35
+1.4
4.76
+0.4
5.35
+1.4
451 12
4 2 2 850 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin (ZP) x
+2.1
4.99
+1.7
5.21
+2.6
5.21
+2.6
423 13
5 7 2 866 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) 5.01
+2.9
5.14
+2.1
5.20
+2.2
5.20
+2.2
421 14
6 4 2 848 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5.18
+2.8
x
+0.5
4.86
+1.0
5.18
+2.8
417 15
7 1 2 863 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 UKS OSoT Szczecin (ZP) 4.05
+1.6
4.92
+1.8
4.69
+2.8
4.92
+1.8
PB 367 16
8 3 2 724 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 4.90
+2.7
4.60
+1.2
4.64
+2.0
4.90
+2.7
363 17
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.052247 s. | Mem: 1.25 megabytes