OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 13:25:37
WMwdjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 8.28 MASSÓ Maykel CUB La Habana (CUB) 2016-05-28
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 13:25:37
W dal M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2023-07-07 11:50 ZAKOŃCZENIE: 12:23:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 7 500 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) x
+0.7
6.59
+0.2
6.86
+0.6
6.86
+0.6
PB 781 1
2 2 292 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.56
-0.2
6.80
+0.3
6.77
+0.3
6.80
+0.3
PB 767 2
3 1 216 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 6.63
+1.6
x
+0.3
x
+0.3
6.63
+1.6
PB 727 3
4 6 286 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.31
+0.3
6.26
0.0
6.42
+0.6
6.42
+0.6
PB 679 4
5 10 782 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów (WP) 5.98
+1.1
5.87
0.0
5.67
0.0
5.98
+1.1
582 5
6 9 139 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 5.89
+0.2
5.92
+0.9
x
+0.2
5.92
+0.9
SB 569 6
7 11 853 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 4.92
+1.0
5.79
+0.6
5.32
+0.9
5.79
+0.6
=PB 542 7
8 4 419 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów (OP) 5.72
-0.3
x
+0.4
5.45
+0.7
5.72
-0.3
PB 527 8
9 3 878 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) 5.63
+0.9
5.66
+0.2
5.52
+0.6
5.66
+0.2
PB 514 9
10 5 786 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 5.61
-0.8
3.45
+0.5
x
+1.1
5.61
-0.8
504 11
8 33 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec (DS) x
-0.6
x
-0.1
x
+0.2
NM
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0134399 s. | Mem: 1.25 megabytes