PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:00:52
Mdyskjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 77.50 NESTERENKO Mykyta UKR Kyiv (UKR) 2008-05-19
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
Minimum do finału: 50.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:00:51
Dysk M (1.5) Planowany START: 2022-07-16 14:05 ZAKOŃCZENIE: 14:35:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 10 2 432 WAGNER Karol 2005-04-27 LUKS Podium Kup (OP) 48.92 x 54.61 54.61 Q 1
1 7 1 235 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 50.87 50.87 Q 2
2 5 1 806 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 46.24 50.12 50.12 Q PB 3
3 4 1 273 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin (MZ) 49.54 x 48.85 49.54 q 4
2 9 2 207 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 44.12 47.08 48.41 48.41 q PB 5
3 1 2 552 GROENWALD Szymon 2005-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 47.48 x 48.16 48.16 q 6
4 8 1 206 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 47.44 x x 47.44 q PB 7
4 3 2 228 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 38.85 43.03 47.32 47.32 q 8
5 8 2 574 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz (PM) x 44.88 46.81 46.81 q 9
5 10 1 203 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x 44.71 46.05 46.05 q 10
6 7 2 451 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 43.25 45.31 45.35 45.35 q 11
6 2 1 16 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 43.01 43.43 43.43 q 12
7 6 1 482 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 43.41 x 42.98 43.41 3 13
8 9 1 126 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 42.94 43.32 43.32 3 14
7 6 2 233 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 43.26 x x 43.26 PB 3 15
8 12 2 397 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 41.85 39.50 x 41.85 3 16
9 3 1 433 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) x x 41.49 41.49 2 17
9 5 2 526 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk (PM) 38.18 39.72 x 39.72 2 18
10 4 2 106 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło (KP) 38.78 x 39.59 39.59 2 19
10 12 1 186 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice (LB) 38.85 x x 38.85 2 20
11 1 1 42 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec (DS) 38.48 x x 38.48 21
11 11 2 630 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x 33.17 35.71 35.71 22
12 11 1 312 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) x x 32.51 32.51 23
2 2 507 SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec (PD) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 60.56
2 BUCHWALD Jakub 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 52.87
3 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 52.54
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 57.87
2 BARANEK Eryk 03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 55.77
3 KRYSZYN Paweł 03 UKS Technik Augustów 51.26
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.076946 s. | Mem: 1.25 megabytes