PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:01:56
M200jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 19.84 KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RP (U18) 21.06 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Kutno 2016-05-29
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 15:06:45
200 m M Planowany START: 2022-07-16 12:10 WYSTARTOWANO: 12:10:28
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 1 +2.5 m/s 528 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 21.02 0.237 Q 1
1 5 3 +2.2 m/s 114 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń (KP) 21.63 0.134 Q 2
1 4 2 +3.0 m/s 403 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków (MA) 21.64 0.231 Q 3
2 7 2 +3.0 m/s 92 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek (KP) 21.67 0.196 Q 4
2 8 1 +2.5 m/s 651 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 21.76 0.232 Q 5
2 6 3 +2.2 m/s 145 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość (LU) 21.95 0.209 Q 6
3 4 3 +2.2 m/s 733 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września (WP) 21.99 0.193 q 7
4 3 3 +2.2 m/s 454 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec (PK) 22.00 0.101 q 8
3 8 2 +3.0 m/s 714 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.07 0.186 qB 9
4 3 2 +3.0 m/s 650 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 22.11 0.151 qB 10
3 3 1 +2.5 m/s 301 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 22.18 0.139 qB 11
5 2 3 +2.2 m/s 439 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 22.27 0.169 qB 12
4 7 1 +2.5 m/s 91 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie (KP) 22.39 0.238 qB 13
5 6 1 +2.5 m/s 260 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 22.43 0.214 qB 14
6 7 3 +2.2 m/s 702 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.73 (724) 0.201 qB 15
5 1 2 +3.0 m/s 728 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 22.73 (729) 0.164 qB 16
6 6 2 +3.0 m/s 809 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 23.00 0.235 2 17
7 1 3 +2.2 m/s 127 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica (KP) 23.06 0.190 2 18
6 4 1 +2.5 m/s 455 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec (PK) 23.11 0.131 2 19
7 5 2 +3.0 m/s 74 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 23.21 0.212 L 2 20
8 8 3 +2.2 m/s 198 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary (LB) 23.26 0.282 21
1 1 +2.5 m/s 684 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) DNS
2 1 +2.5 m/s 443 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno (PK) DNS
2 2 +3.0 m/s 89 SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 GKS Olimpia Grudziądz (KP) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 21.67
2 ŁAZOWY Cezary 04 WMLKS Nadodrze Powodowo 22.03
3 ŚLIWA Jakub 04 MKS Pułtusk 22.09
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 21.61
2 SOBÓL Damian 03 KS AZS UWM Olsztyn 21.69
3 ŁAZOWY Cezary 04 WMLKS Nadodrze Powodowo 21.85
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.063396 s. | Mem: 1.25 megabytes