OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 14:31:58
K200jm 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 22.42 HUNT Amy GBR Mannheim (GER) 2019-06-30
RP (U18) 23.72 POPOWICZ Marika ZAWISZA Bydgoszcz Biała Podlaska 2005-05-28
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 14:03:51
200 m K Planowany START: 2023-07-08 11:50 WYSTARTOWANO: 11:56:52
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 1 +0.9 m/s 196 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów (LB) 24.82 0.197 Q SB 5
2 4 1 +0.9 m/s 126 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń (KP) 24.93 0.154 Q 6
3 8 1 +0.9 m/s 635 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 25.26 0.156 q PB 7
4 7 1 +0.9 m/s 816 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics (WN) 25.66 0.198 qB PB 10
5 9 1 +0.9 m/s 650 POTOK Katarzyna 2006-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 25.86 0.194 qB L 12
6 3 1 +0.9 m/s 859 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 STS Pomerania Szczecin (ZP) 26.39 (390) 0.156 2 18
7 5 1 +0.9 m/s 3 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław (DS) 26.47 0.261 2 19
2 1 +0.9 m/s 273 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) DQ YC YC TR 16.5.2

1 5 2 +0.6 m/s 117 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek (KP) 24.34 0.168 Q 1
2 7 2 +0.6 m/s 652 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 24.54 0.201 Q PB 3
3 9 2 +0.6 m/s 663 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 25.31 0.200 q PB 8
4 3 2 +0.6 m/s 26 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 25.80 0.179 qB 11
5 6 2 +0.6 m/s 736 HUDZIŃSKA Nikola 2006-08-05 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 25.94 0.205 qB 13
6 8 2 +0.6 m/s 531 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia (PM) 26.01 0.188 qB PB 15
7 2 2 +0.6 m/s 58 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 26.32 0.156 qB 16
8 4 2 +0.6 m/s 817 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics (WN) 26.82 0.181 21

1 8 3 -0.3 m/s 148 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin (LU) 24.39 0.227 Q PB 2
2 5 3 -0.3 m/s 644 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 24.78 0.184 Q 4
3 6 3 -0.3 m/s 850 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino (ZP) 25.43 0.175 qB PB 9
4 3 3 -0.3 m/s 504 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk (PM) 25.96 0.179 qB 14
5 2 3 -0.3 m/s 219 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS Łódź (LD) 26.39 (387) 0.195 2 17
6 7 3 -0.3 m/s 451 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 26.50 0.204 2 20
4 3 -0.3 m/s 209 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary (LB) DNF 0.251
9 3 -0.3 m/s 31 KADYŁO Zofia 2006-02-23 MKS MOS Wrocław (DS) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 24.29
2 SEŃ Martyna 05 KS Agros Zamość 25.07
3 WÓJCIK Natalia 04 BKL Bełchatów 25.21
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 JAROSIŃSKA Maria 06 MKL Toruń 24.13
2 CHROSTEK Klaudia 06 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 24.33
3 KANICKA Inga 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 24.41
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0173402 s. | Mem: 1.25 megabytes