PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:50:09
K400jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 50.01 LI Jing CHN Shanghai (CHN) 1997-10-18
RP (U18) 52.73 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-16 20:50:09
400 m K - Finał A Planowany START: 2022-07-16 17:56 WYSTARTOWANO: 18:06:34 DEKORACJA 18:35
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 5 655 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 55.47 0.172 PB 9
2 6 551 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 55.70 0.182 PB 7
3 4 136 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin (LU) 55.99 0.242 PB 6
4 3 628 THAMM Milena 2005-04-04 MKS-MOS Katowice (SL) 56.69 0.240 5
5 7 163 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm (LU) 57.08 0.209 PB 5
6 8 817 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje (ZP) 57.94 0.301 5
7 1 774 OSICKA Zuzanna 2006-10-13 UKS 20 Poznań (WP) 58.21 0.349 4
8 2 229 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 59.10 0.326 4
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MATYŚKIEWICZ Maja 04 UKS Czempion Bełchatów 55.00
2 PUZIO Agata 05 MKS Stal Nowa Dęba 55.55
3 KUŹMIŃSKA Justyna 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 55.72
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 52.73
2 MATYŚKIEWICZ Maja 04 UKS Czempion Bełchatów 55.67
3 GUZOWSKA Martyna 03 LUKS Orkan Września 55.87
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.041811 s. | Mem: 1.25 megabytes