PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-18 17:43:26
WM10jm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 8002 KAUL Niklas GER Cali (COL) 2015-07-16
RP (U18) 7266 CZAPIEWSKI Szymon ZAWISZA Bydgoszcz Łódź 2006-07-26
 

Data aktualizacji: 2022-07-18 17:43:26
Dziesięciobój M U18 Planowany START: 2022-07-16 20:50 ZAKOŃCZENIE: 14:05:31 DEKORACJA 21:15
  PhotoFinish
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 2 360 KUCHARSKI Filip 05-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) 6268 9
2 1 281 KOSMOWSKI Szymon 06-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5933 7
3 9 35 BUTRA Tobiasz 05-06-29 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5794 6
4 4 367 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 05-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5714 5
5 3 340 CZARNOCKI Piotr 05-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) 5689 5
6 13 202 WODECKI Mikołaj 05-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 5581 5
7 19 854 ZIĘTARSKI Szymon 05-01-18 STS Pomerania Szczecin (ZP) 4820 4
8 14 862 KLĘK Konrad 06-02-16 UKS OSoT Szczecin (ZP) 4600 4
9 7 502 JENIEC Jakub 06-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 4443 4
10 12 849 CHMIEL Szymon 06-10-03 STS Pomerania Szczecin (ZP) 4137 4
11 17 850 JAROSZEWICZ Cezary 05-07-04 STS Pomerania Szczecin (ZP) 4066 3
12 15 853 OWCZAREK Piotr 05-09-02 STS Pomerania Szczecin (ZP) 4008 3
13 5 224 NAWROCKI Jakub 05-04-04 MKLA Łęczyca (LD) 3975 3
14 11 866 SZOSTAK Mikołaj 06-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) 3943 3
15 18 724 SKRZYNECKI Kacper 06-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 3326 3
16 8 848 BOROWICZ Marcin 06-01-19 STS Pomerania Szczecin (ZP) 3300 3
17 10 863 NOWICKI Wiktor 06-11-13 UKS OSoT Szczecin (ZP) 3178
6 785 KOTLARSKI Mateusz 05-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) DNF
16 37 KAMIŃSKI Mateusz 05-02-03 MKS Osa Zgorzelec (DS) DNS
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 JUNG Marcin 04 MLKS Agros Żary 6467
2 CZERWIONKA Norbert 03 KS Wejher Wejherowo 6016
3 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 6013
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0397441 s. | Mem: 1.25 megabytes