PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-18 17:43:43
WK7jm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 6301 JÆGER Henriette NOR Moss (NOR) 2020-09-13
RP (U18) 5674 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Wrocław 2016-08-05
 

Data aktualizacji: 2022-07-18 17:43:43
Siedmiobój K U18 Planowany START: 2022-07-17 17:40 ZAKOŃCZENIE: 14:25:00 DEKORACJA 15:10
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 2 653 NAWROT Paulina 06-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 4958 9
2 7 420 RARÓG Aleksandra 05-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4885 7
3 15 414 KLESZNO Maja 06-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4647 6
4 25 839 MLAK Martyna 06-09-05 MKS Hermes Gryfino (ZP) 4581 5
5 22 419 RACZKOWSKA Natalia 05-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4468 5
6 6 418 MANDELA Emilia 05-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4467 5
7 12 251 LUBNAUER Julia 05-04-06 UKS 55 Łódź (LD) 4466 4
8 3 453 WYDRA Sofia 06-10-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 4453 4
9 19 416 LACH Alicja 06-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4316 4
10 24 69 ĆWIKLIŃSKA Natalia 05-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4157 4
11 17 9 BLOK Natalia 05-09-13 KS AZS AWF Wrocław (DS) 4040 3
12 26 311 BIELAK Amelia 05-11-05 MUKS Płock (MZ) 3989 3
13 4 255 TULIŃSKA Julia 05-02-25 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 3960 3
14 10 846 KONIECZKO Martyna 05-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 3924 3
15 13 293 SIMON Zofia 06-08-23 KS Czempion Warszawa (MZ) 3873 3
16 1 282 KRUPA Karolina 05-04-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3777 3
17 8 362 BIENIAS Nicole 06-03-22 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3648 2
18 20 175 KWIATEK Amelia 06-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 3597 2
19 14 365 KWIATKOWSKA Dominika 05-11-10 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3537 2
20 11 67 POPIELARZ Agata 05-02-19 BOSiR Barcin (KP) 3463 2
21 5 43 SZELIGA Kinga 06-01-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) 3452
22 21 284 POLKOWSKA Katarzyna 06-02-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3382
23 744 NOBIK Julia 05-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) DNF
18 272 KUCHARSKA Ewelina 05-06-12 GKS Wilga Garwolin (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 BAAS Marleen 04 OŚ AZS Poznań 5443
2 KADŁUBOWICZ Weronika 04 UKS Orkan Środa Wlkp. 4889
3 JACKIEWICZ Maja 04 UKS LA Basket Warszawa 4338
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KRAWCZYK Aleksandra 03 MKS Tomaszów Mazowiecki 4886
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 4839
3 KADŁUBOWICZ Weronika 04 UKS Orkan Środa Wlkp. 4469
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0347509 s. | Mem: 1.25 megabytes