OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 16:50:10
Mtjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:00  Oszczep K (500)  [F]
11:30  Oszczep M (700)  [F]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:10  Trójskok M  [F]
13:10  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:30  Wzwyż K  [F]
13:35  200 m K  [F B]
13:40  200 m M  [F B]
13:50  200 m K  [F A]
14:00  200 m M  [F A]
14:05  Tyczka M 
14:23  100 m pł K (76.2)  [el]
14:50  110 m pł M (91.4)  [el]
15:00  Dysk K (1)  [F]
15:14  800 m K  [F B]
15:20  Trójskok K  [F]
15:21  800 m M  [F B]
15:27  800 m K  [F A]
15:35  800 m M  [F A]
15:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
16:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
16:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:20  Dysk M (1.5)  [F]
16:40  800 m K(7bój)  [s]
17:00  Siedmiobój K U18 
17:10  4x400 m K  [s]
17:20  4x400 m M  [s]
17:30  4x100 m K elim  [s]
17:30  4x100 m M elim  [s]
17:30  4x400 m K elim  [s]
17:30  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 5.60(i) VOLKOV Matvei BLR Łódź (POL) 2021-02-12
RP (U18) 5.45 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa Cali (COL) 2022-08-05
 

Data aktualizacji: 2023-07-09 16:50:10
Tyczka M Planowany START: 2023-07-09 14:05 ZAKOŃCZENIE: 16:41:00 DEKORACJA 16:05
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 2.60 2.80 3.00 3.20 3.40 3.60 3.80 4.00 4.10 4.20 4.30 4.35 4.40 4.45 4.50 4.55 4.70 wynik inf punkty
1 6 760 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań (WP) - - - - - - - - - o o - o - o - xxx 4.50 9
2 9 759 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań (WP) - - - - - - - - - o - - - o - xxx 4.45 SB 7
3 3 257 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź (LD) - - - - - - - - - o o - xxx 4.30 5.50
3 10 229 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - - - o - o o - xxx 4.30 5.50
5 8 680 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce (SK) - - - - o o o o o xxx 4.10 PB 5
5 11 29 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław (DS) - - - - - - - o o xxx 4.10 5
7 12 552 KARASZEWSKI Paweł 2006-01-10 SKLA Sopot (PM) - - - - - o o o xxx 4.00 4
8 13 762 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań (WP) - - - - o o o xxx 3.80 PB 4
9 2 30 BIELAWSKI Wojciech 2006-01-25 MKS MOS Wrocław (DS) - - o o xo xxx 3.40 PB 4
9 5 855 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 OSOT Szczecin (ZP) - - - o xo xxx 3.40 =PB 4
11 15 34 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) - o o xxx 3.00 =PB 3
12 4 42 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec (DS) o xo o xxx 3.00 PB 3
7 87 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - - - - - x-- - xx NM
1 856 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 OSOT Szczecin (ZP) DNS
14 763 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań (WP) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 GAWENDA Michał 05 OKS Skra Warszawa 5.00
2 SMURA Wiktor 05 SL Olimpia Poznań 4.50
3 OSTATEK Adam 04 UKS OSoT Szczecin 4.10
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 GAWENDA Michał 05 OKS Skra Warszawa 5.10
2 POŚPIECH Paweł 06 SL Olimpia Poznań 4.60
3 SMURA Wiktor 05 SL Olimpia Poznań 4.40
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0262439 s. | Mem: 1.25 megabytes