PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 16:58:26
Mtjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:00  Oszczep K (500)  [F]
10:20  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:40  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:55  Wzwyż K  [F]
13:20  Oszczep M (700)  [F]
13:25  Tyczka M 
14:00  Trójskok M  [F]
14:05  800 m K(7bój)  [s]
14:15  800 m K(7bój)  [s]
14:36  200 m K  [F B]
14:44  200 m M  [F B]
14:52  200 m K  [F A]
15:00  200 m M  [F A]
15:05  Dysk K (1)  [F]
15:23  100 m pł K (76.2)  [el]
15:50  110 m pł M (91.4)  [el]
16:14  800 m K  [F B]
16:20  Trójskok K  [F]
16:21  800 m M  [F B]
16:27  800 m K  [F A]
16:35  800 m M  [F A]
16:40  Dysk M (1.5)  [F]
16:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
16:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
17:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
17:40  Siedmiobój K U18 
17:41  4x400 m K  [s]
17:50  4x400 m M  [s]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 5.60(i) VOLKOV Matvei BLR Łódź (POL) 2021-02-12
RP (U18) 5.30 KOLASA Ryszard BAŁTYK Gdynia Sopot 1981-09-20
RP (U18) 5.40* GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa Suwałki 2022-06-10
 

Data aktualizacji: 2022-07-17 16:58:26
Tyczka M Planowany START: 2022-07-17 13:25 ZAKOŃCZENIE: 16:36:00 DEKORACJA 16:45
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 2.40 2.70 3.00 3.30 3.60 3.80 4.00 4.15 4.30 4.40 4.50 4.55 4.60 4.65 4.70 4.90 5.10 5.30 wynik inf punkty
1 10 316 GAWENDA Michał 2005-06-15 OKS Skra Warszawa (MZ) - - - - - - - - - - - - - - o o o xxx 5.10 9
2 11 766 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań (WP) - - - - - - o o o xxo xxo - o - xxx 4.60 PB 7
3 14 767 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań (WP) - - - - - - o xxo o xxo xxx 4.40 SB 6
4 7 765 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań (WP) - - - - - - o o xo xxx 4.30 5
4 13 75 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - o o o xo xxx 4.30 PB 5
6 3 82 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - - o xxx 4.15 5
6 15 865 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - - - - o o o xxx 4.15 4
8 9 561 KARASZEWSKI Paweł 2006-01-10 SKLA Sopot (PM) - - - - xo o xo xxx 4.00 =PB 4
9 12 222 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - o xxo xxx 4.00 4
10 5 861 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - - - o xxx 3.60 4
11 4 276 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - o xxo xxx 3.60 =PB 3
11 6 621 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń (SL) - - - - xxo xxx 3.60 3
13 2 208 BĘBEN Oskar 2005-07-05 ZLKL Zielona Góra (LB) - - o o xxx 3.30 3
14 1 225 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca (LD) - - xxo xxx 3.00
8 220 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca (LD) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 GAWENDA Michał 05 OKS Skra Warszawa 5.00
2 SMURA Wiktor 05 SL Olimpia Poznań 4.50
3 OSTATEK Adam 04 UKS OSoT Szczecin 4.10
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 FURSEWICZ Eryk 03 ZLKL Zielona Góra 4.55
2 MACIEJEWSKI Kacper 03 WKS Flota Gdynia 4.40
3 RACZKOWSKI Kacper 03 AZS-AWFiS Gdańsk 4.40
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.087019 s. | Mem: 1.25 megabytes