OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 12:53:03
Mojm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 89.34 TOLEDO Braian ARG Mar del Plata 2010-03-06
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-09 12:53:03
Oszczep M (700) - FINAŁ Planowany START: 2023-07-09 11:30 ZAKOŃCZENIE: 12:30:00 DEKORACJA 13:20
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 303 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa (MZ) x 68.95 81.60 - - 76.05 81.60 PB RP U18 9
2 8 844 BOŻEK Jakub 2006-07-03 MKL Szczecinek (ZP) 59.73 51.26 52.12 52.57 48.47 x 59.73 PB 7
3 11 212 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 55.00 58.04 59.62 x 59.11 x 59.62 PB 6
4 12 39 PAPROCKI Szymon 2006-09-05 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 50.24 58.92 x x x 58.92 5
5 9 503 CYPRYAŃSKI Damian 2007-07-18 AML Słupsk (PM) 56.26 50.47 56.96 55.45 56.52 51.43 56.96 PB 5
6 3 46 MACIEJCZYK Piotr 2007-06-25 MKS Piast Lwówek Śląski (DS) 49.66 49.20 52.80 53.52 49.89 53.80 53.80 5
7 5 484 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok (PD) 50.13 53.42 x x x x 53.42 PB 4
8 2 795 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 38.41 48.97 52.46 52.51 52.20 52.93 52.93 4
9 4 749 ADLER Ignacy 2007-09-21 PLKS Gwda Piła (WP) 42.30 46.04 50.03 50.03 =PB 4
10 1 137 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 48.57 47.24 46.16 48.57 4
11 7 516 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk (PM) 42.74 47.86 48.17 48.17 3
12 10 774 PIESZKE Marcel 2007-01-05 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x 47.82 x 47.82 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ŻYLIŃSKI Mateusz 05 LUKS Hańcza Suwałki 64.77
2 KRAWCZYK Jakub 04 ULKS Tychowo 63.31
3 DZWONKOWSKI Andrzej 04 KKL Rodło Kwidzyn 62.91
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 STASIOŁEK Jan 05 LKS Fenix Słupsk 64.76
2 MATUSIAK Mikołaj 05 MLKS Echo Twardogóra 62.14
3 TROŚCIANKA Hubert 06 ULKS Uczniak Szprotawa 58.34
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.016541 s. | Mem: 1.25 megabytes