53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 16:08:18
Mdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Wzwyż K  [F]
10:05  110 m pł M(10bój)  [s]
11:10  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
13:30  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
14:09  100 m pł K (76.2)  [el]
14:40  Dysk M (1.5)  [F]
14:45  200 m K  [F B]
14:50  200 m K  [F A]
14:55  200 m M  [F B]
15:00  200 m M  [F A]
15:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:22  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:35  800 m K  [F B]
15:45  800 m K  [F A]
15:50  Trójskok K  [F]
15:55  800 m M  [F B]
16:05  800 m M  [F A]
16:30  110 m pł M (91.4)  [el]
16:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:30  Dysk K (1)  [F]
17:45  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:55  110 m pł M (91.4)  [F A]
18:00  Trójskok M  [F]
18:40  4x400 m K  [s]
18:50  4x400 m M  [s]
19:48  1500 m M(10bój)  [s]
19:50  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
 
 Gr. A  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-30 16:08:18
Dysk M (1.5) - FINAŁ Planowany START: 2021-07-30 14:40 ZAKOŃCZENIE: 15:33:00 DEKORACJA 16:10
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 188
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 53.14 x x x x 60.56 60.56 PB 9
2 10 434
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 50.56 x 52.87 49.35 x x 52.87 7
3 3 234
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 51.91 49.91 52.54 49.63 50.88 50.23 52.54 6
4 5 450
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 48.39 x 51.72 x x 52.31 52.31 5
5 12 133
SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie (KP) 49.03 51.99 49.98 x 49.92 x 51.99 PB 5
6 2 613
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz (PM) 50.09 49.39 x 48.18 x 44.60 50.09 PB 5
7 7 589
HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 48.88 46.25 x x x 44.22 48.88 PB 4
8 1 805
WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 39.81 44.83 48.83 47.36 x x 48.83 PB 4
9 4 825
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 44.73 x 48.43 48.43 4
10 11 845
MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin (ZP) 41.64 46.42 x 46.42 PB 4
11 9 458
WAGNER Karol 2005-04-27 LUKS Podium Kup (OP) x x 42.98 42.98 3
12 6 443
SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x x 42.18 42.18 3
OOM 2019 (Poznań)
1 ANDRZEJCZAK Jarosław 02 MLKS Echo Twardogóra 56.56
2 MATYJA Michał 02 CWKS Resovia Rzeszów 54.76
3 STAŃSKI Sergiusz 02 MKS Żak Biała Podlaska 51.39
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 57.87
2 BARANEK Eryk 03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 55.77
3 KRYSZYN Paweł 03 UKS Technik Augustów 51.26
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2766378 s. | Mem: 1.25 megabytes