OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 15:33:51
Kwjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:00  Oszczep K (500)  [F]
11:30  Oszczep M (700)  [F]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:10  Trójskok M  [F]
13:10  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:30  Wzwyż K  [F]
13:35  200 m K  [F B]
13:40  200 m M  [F B]
13:50  200 m K  [F A]
14:00  200 m M  [F A]
14:05  Tyczka M 
14:23  100 m pł K (76.2)  [el]
14:50  110 m pł M (91.4)  [el]
15:00  Dysk K (1)  [F]
15:14  800 m K  [F B]
15:20  Trójskok K  [F]
15:21  800 m M  [F B]
15:27  800 m K  [F A]
15:35  800 m M  [F A]
15:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
16:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
16:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:20  Dysk M (1.5)  [F]
16:40  800 m K(7bój)  [s]
17:00  Siedmiobój K U18 
17:10  4x400 m K  [s]
17:20  4x400 m M  [s]
17:30  4x100 m K elim  [s]
17:30  4x100 m M elim  [s]
17:30  4x400 m K elim  [s]
17:30  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 1.96 WEAVERS Charmaine RSA Bloemfontein (RSA) 1981-04-04
RŚ (U18) 1.96 TURCHAK Olga URS Donetsk (URS) 1984-09-07
RŚ (U18) 1.96 PATTERSON Eleanor AUS Townsville (AUS) 2013-12-07
RŚ (U18) 1.96 CUNNINGHAM Vashti USA Edmonton (CAN) 2015-08-01
RŚ (U18) 1.96(i) MAHUCHIKH Yaroslava UKR Minsk (BLR) 2018-12-22
RŚ (U18) 1.96 TOPIĆ Angelina SRB Kruševac (SRB) 2022-06-26
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-09 15:33:51
Wzwyż K - FINAŁ Planowany START: 2023-07-09 13:30 ZAKOŃCZENIE: 15:25:00 DEKORACJA 16:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.45 1.50 1.55 1.59 1.62 1.65 1.68 1.70 1.76 1.83 wynik inf punkty
1 7 877 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - - - - o o o xo xxx 1.76 9
2 5 314 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) - - o o xxo o o xxx 1.68 =SB 7
3 8 389 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków (MA) - - o o o o xxo xxx 1.68 PB 6
4 2 23 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - - o o o o xxx 1.65 5
5 1 513 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk (PM) - - o o o xxo xxx 1.65 =SB 5
6 10 837 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin (ZP) - xo o o o xxo xxx 1.65 5
7 11 194 WOLA Mathilde 2007-07-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - o o o o xxx 1.62 PB 4
8 3 431 MOŁDOCH Milena 2007-12-08 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - o o xo o xxx 1.62 =PB 4
9 4 233 ANDRZEJCZAK Martyna 2007-01-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - o o o xxx 1.59 4
10 9 777 ZALEWSKA Katarzyna 2007-11-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) o o xxo xo xxx 1.59 PB 4
11 6 349 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa (MZ) o o xo xxx 1.55 3
12 12 240 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) o o xxo xxx 1.55 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.80
2 PIĘDZIAK Julia 04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1.74
3 TWARDOWSKA Emilia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1.72
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 SŁODZIŃSKA Maja 06 UKS OSoT Szczecin 1.76
2 PATEJUK Milena 06 AML Słupsk 1.73
3 TWARDOWSKA Emilia 05 AML Słupsk 1.73
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.022835 s. | Mem: 1.25 megabytes