53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 14:16:04
Kwjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Wzwyż K  [F]
10:05  110 m pł M(10bój)  [s]
11:10  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
13:30  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
14:09  100 m pł K (76.2)  [el]
14:40  Dysk M (1.5)  [F]
14:45  200 m K  [F B]
14:50  200 m K  [F A]
14:55  200 m M  [F B]
15:00  200 m M  [F A]
15:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:22  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:35  800 m K  [F B]
15:45  800 m K  [F A]
15:50  Trójskok K  [F]
15:55  800 m M  [F B]
16:05  800 m M  [F A]
16:30  110 m pł M (91.4)  [el]
16:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:30  Dysk K (1)  [F]
17:45  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:55  110 m pł M (91.4)  [F A]
18:00  Trójskok M  [F]
18:40  4x400 m K  [s]
18:50  4x400 m M  [s]
19:48  1500 m M(10bój)  [s]
19:50  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
 
 Gr. A  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-30 14:16:04
Wzwyż K - FINAŁ Planowany START: 2021-07-30 10:00 ZAKOŃCZENIE: 14:53:00 DEKORACJA 13:25
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.50 1.55 1.59 1.62 1.65 1.68 1.70 1.72 1.74 1.76 1.78 1.80 1.82 wynik inf punkty
1 7 437
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - o o o o o o xxo - o xxx 1.80 PB 9
2 11 822
PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) - - o o o xo o xxo xo xxx 1.74 PB 7
3 8 730
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) - o o o o o xo xxo xx- x 1.72 6
4 1 546
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk (PM) - - o xxo o xo xxx 1.68 5
5 2 6
KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka (DS) o o o xo o xxo xxx 1.68 5
6 12 427
KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków (MA) - - o o o xxx 1.65 5
7 4 163
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) o o o xo xxo xxx 1.65 =PB 4
8 3 392
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków (MA) xxo o o xxx 1.59 4
9 6 251
JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź (LD) o xo xxo xxx 1.59 4
10 5 181
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 MLKS Agros Żary (LB) o o xxx 1.55 3.50
10 9 406
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty (MA) o o xxx 1.55 3.50
12 10 257
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów (LD) xo xo xxx 1.55 3
OOM 2019 (Poznań)
1 JANKOWSKA Aleksandra 02 KS Podlasie Białystok 1.74
2 WYRWAS Julia 03 LKS Lubusz Słubice 1.65
2 POLL Roksana 02 UKS Orkan Środa Wlkp. 1.65
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.76
2 LITWIN Adrianna 03 AML Słupsk 1.72
3 BURLEWICZ Barbara 03 AZS-AWF Warszawa 1.65
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2359219 s. | Mem: 1.25 megabytes