PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:00:52
Mdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 77.50 NESTERENKO Mykyta UKR Kyiv (UKR) 2008-05-19
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:00:52
Dysk M (1.5) - FINAŁ Planowany START: 2022-07-17 16:40 ZAKOŃCZENIE: 17:51:00 DEKORACJA 18:20
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 432 WAGNER Karol 2005-04-27 LUKS Podium Kup (OP) 51.73 54.73 54.71 x 53.40 x 54.73 9
2 1 552 GROENWALD Szymon 2005-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x 52.08 48.61 x x x 52.08 PB 7
3 9 574 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz (PM) 49.64 47.85 51.62 51.60 x x 51.62 6
4 5 207 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 50.15 50.05 x 46.82 x x 50.15 PB 5
5 4 235 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 49.46 x x x 48.83 49.87 49.87 5
6 11 806 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 48.22 49.50 49.27 49.47 x 48.95 49.50 5
7 6 273 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin (MZ) 42.76 47.02 48.45 x x x 48.45 4
8 10 203 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 46.86 x x 44.41 x x 46.86 4
9 8 451 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 44.58 46.16 45.93 46.16 4
10 12 228 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 43.83 x 43.83 4
11 2 16 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 43.12 x 40.89 43.12 3
3 206 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x x x NM 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 60.56
2 BUCHWALD Jakub 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 52.87
3 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 52.54
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 57.87
2 BARANEK Eryk 03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 55.77
3 KRYSZYN Paweł 03 UKS Technik Augustów 51.26
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0588539 s. | Mem: 1.25 megabytes