PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 14:41:50
Mojm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 89.34 TOLEDO Braian ARG Mar del Plata 2010-03-06
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-17 14:41:50
Oszczep M (700) - FINAŁ Planowany START: 2022-07-17 13:20 ZAKOŃCZENIE: 14:30:00 DEKORACJA 14:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 545 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 LKS Fenix Słupsk (PM) 47.26 59.55 54.37 61.76 60.28 64.76 64.76 9
2 7 48 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra (DS) 61.20 57.61 56.87 62.14 x 54.29 62.14 7
3 10 207 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 51.42 57.40 58.34 54.01 x x 58.34 6
4 1 530 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 48.01 54.49 50.46 x x 56.05 56.05 5
5 9 126 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 48.46 51.77 x 55.25 x 55.25 5
6 8 600 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 44.58 50.35 53.36 51.06 54.32 48.67 54.32 5
7 2 366 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 50.76 51.90 x x 50.15 49.76 51.90 4
8 12 546 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka (PM) x 51.15 x 51.11 50.37 48.97 51.15 4
9 5 201 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 49.29 50.64 x 50.64 4
10 3 200 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól (LB) 47.97 x x 47.97 4
11 4 354 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa (MZ) 46.22 x 44.92 46.22 3
12 11 353 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa (MZ) x 36.96 37.78 37.78 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ŻYLIŃSKI Mateusz 05 LUKS Hańcza Suwałki 64.77
2 KRAWCZYK Jakub 04 ULKS Tychowo 63.31
3 DZWONKOWSKI Andrzej 04 KKL Rodło Kwidzyn 62.91
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 CYTLAŁ Artur 03 KS Polonia Pasłęk 65.24
2 DZWONKOWSKI Andrzej 04 KKL Rodło Kwidzyn 61.23
3 TYLUS Patryk 03 KKS Victoria Stalowa Wola 59.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0532739 s. | Mem: 1.25 megabytes