53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 20:39:29
Kojm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 58.77 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok Baku (AZE) 2019-07-26
 
 Gr. A  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-29 20:39:29
Oszczep K (500) - FINAŁ Planowany START: 2021-07-29 18:45 ZAKOŃCZENIE: 19:40:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 841
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 MKL Szczecin (ZP) 44.82 47.20 47.37 48.64 47.15 42.99 48.64 PB 9
2 2 835
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) x 47.87 43.74 42.38 44.19 x 47.87 PB 7
3 10 424
JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 WKS Wawel Kraków (MA) 43.05 42.19 40.01 42.09 36.15 43.79 43.79 PB 6
4 5 132
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 UKS Duo-Set Świecie (KP) 36.51 37.75 x 34.10 40.26 41.59 41.59 5
5 4 120
MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 MUKL Brodnica (KP) 40.66 39.54 35.05 33.65 - x 40.66 PB 5
6 12 21
MAJCHER Nicola 2004-02-23 LKS Polkowice (DS) 39.22 39.14 34.55 39.69 40.20 36.42 40.20 PB 5
7 11 45
LIP Wiktoria 2004-01-27 MKS Osa Zgorzelec (DS) 35.76 39.56 38.00 36.62 x x 39.56 SB 4
8 1 105
POSZYTEK Olga 2004-03-27 MKL Toruń (KP) 29.95 33.09 39.33 37.45 36.16 36.45 39.33 4
9 9 493
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 36.41 36.29 32.06 36.41 4
10 3 740
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) x 36.25 31.16 36.25 4
11 8 782
KOSIOREK Wiktoria 2005-06-16 UKS Olimp Duszniki (WP) x x 31.82 31.82 3
12 6 829
BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo (WN) x 23.65 x 23.65 3
OOM 2019 (Poznań)
1 ANDRUKONIS Gabriela 02 UKS Czwórka Białystok 50.23
2 BAJOR Weronika 02 ULKS Uczniak Szprotawa 47.32
3 RZEŹNICZAK Nina 03 MKS Osa Zgorzelec 44.33
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 BUTKIEWICZ Gabriela 03 LUKS Hańcza Suwałki 47.90
2 LEPA Roksana 03 LKS Polkowice 47.75
3 BAAS Marleen 04 OŚ AZS Poznań 44.88
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2889252 s. | Mem: 1.25 megabytes