OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 18:02:55
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
msc województwo suma
1 WIELKOPOLSKIE (WP) 9 6 1 16
2 ŚLĄSKIE (SL) 8 3 3 14
3 MAZOWIECKIE (MZ) 7 7 14
4 ŁÓDZKIE (LD) 5 3 8 16
5 LUBELSKIE (LU) 3 1 4 8
6 ZACHODNIOPOMORSKIE (ZP) 3 1 4
7 POMORSKIE (PM) 2 5 4 11
8 OPOLSKIE (OP) 2 1 2 5
9 WARMIŃSKO-MAZURSKIE (WN) 1 2 1 4
10 MAŁOPOLSKIE (MA) 1 1 3 5
11 LUBUSKIE (LB) 1 4 5
12 KUJAWSKO-POMORSKIE (KP) 6 5 11
13 DOLNOŚLĄSKIE (DS) 2 4 6
14 PODKARPACKIE (PK) 2 3 5
15 ŚWIĘTOKRZYSKIE (SK) 2 2
16 PODLASKIE (PD) 1 1

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0255351 s. | Mem: 768 kilobytes