OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 18:15:15
K100jm 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 10.98 HILL Candace USA Shoreline (USA) 2015-06-20
RP (U18) 11.30 SWOBODA Ewa UKS CZWÓRKA Żory Nanjing (CHN) 2014-08-21
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 18:15:15
100 m K - elim 3 Planowany START: 2023-07-07 16:00 WYSTARTOWANO: 16:09:35
-0.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 652 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 12.04 0.197 Q 4
2 2 262 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów (LD) 12.16 0.154 Q 8
3 7 148 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin (LU) 12.18 0.191 qB 9
4 4 508 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk (PM) 12.42 (413) 0.158 qB 12
5 9 816 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics (WN) 12.66 0.224 2 20
6 8 68 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław (DS) 12.72 0.126 21
7 3 219 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS Łódź (LD) 12.77 0.199 23
8 6 480 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok (PD) 12.86 0.235 24
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 11.69
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 11.89
3 WÓJCIK Natalia 04 BKL Bełchatów 12.01
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 CHROSTEK Klaudia 06 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11.90
2 ZIMOLĄG Oliwia 05 MKS-MOSM Bytom 12.06
3 KLAR Oliwia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.10
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0130429 s. | Mem: 1.25 megabytes