53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 16:41:53
K800jm 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum 1988-06-26
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 15:51:16
800 m K - elim 3 Planowany START: 2021-07-28 17:17 WYSTARTOWANO: 17:31:57
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 3 60
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 2:16.31 Q 8
2 1 475
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok (PK) 2:16.37 Q 11
3 5 603
JANICKA Dominika 2005-06-19 SKLA Sopot (PM) 2:16.73 qB PB 12
4 4 490
PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 2:18.13 qB 16
5 6 654
THAMM Milena 2005-04-04 MKS-MOS Katowice (SL) 2:18.46 2 17
6 8 107
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń (KP) 2:20.10 2 18
7 7 599
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia (PM) 2:21.35 2 19
8 2 395
SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:26.83 21
OOM 2019 (Poznań)
1 WÓJCIK Alicja 03 MKS-MOSM Bytom 2:11.36
2 PORĘBSKA Karolina 02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:11.83
3 STĘŻALSKA Julia 02 UKS Barnim Goleniów 2:13.15
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 WÓJCIK Alicja 03 MKS-MOSM Bytom 2:11.93
2 STRZEŻYSZ Małgorzata 04 AZS-AWF Warszawa 2:12.42
3 KRAWCZYŃSKA Martyna 04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2:12.84
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2033689 s. | Mem: 1.25 megabytes