25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 12:39:13
M800jm 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:30  Tyczka K  [F]
10:30  Tyczka M  [F]
10:30  Wzwyż K  [F]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Trójskok M  [F]
11:00  Dysk M (1.5)  [F]
11:25  100 m pł K (76.2)  [el]
11:45  200 m K  [F B]
11:50  200 m K  [F A]
12:00  200 m M  [F B]
12:05  200 m M  [F A]
12:20  800 m K  [F B]
12:25  800 m K  [F A]
12:20  Wzwyż M  [F]
12:30  800 m M  [F B]
12:30  Trójskok K  [F]
12:35  800 m M  [F A]
12:55  110 m pł M (91.4)  [F B]
13:00  Dysk K (1)  [F]
13:00  110 m pł M (91.4)  [F A]
13:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
13:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
13:30  4x400 m K  [s]
13:40  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 1:50.17 LIDMANN Przemysław ZAWISZA Bydgoszcz Zielona Góra 2004-07-24
RP (U18) 1:49.90* POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń Bydgoszcz 2019-06-12
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-12 12:39:13
800 m M - elim 3 Planowany START: 2019-07-10 16:45 WYSTARTOWANO: 16:56:26
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 811 LEWALSKI Kacper 03-05-07 MKS Truso Elbląg (WN) 1:56.16 Q 1
2 1 710 CHMIELARZ Jakub 02-09-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1:56.25 Q PB 2
3 6 349 CYDEJKO Szymon 03-12-30 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 1:56.79 q PB 3
4 8 398 ZABAGŁO Paweł 02-02-15 Kraków Athletics Team (MA) 1:56.92 q 4
5 3 13 KOROŚ Wojciech 02-05-05 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1:58.47 qB PB 5
6 2 647 LIPIŃSKI Szymon 02-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1:58.64 qB PB 6
7 7 477 JAWORSKI Kacper 03-06-04 LKS Stal Mielec (PK) 1:58.75 qB 7
8 5 751 BIELECKI Marek 03-07-31 OŚ AZS Poznań (WP) 2:00.91 qB 16

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.047745943069458 s.