OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 20:43:54
M400jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 44.84 ROBINSON Justin USA Albuquerque (USA) 2019-06-08
RP (U18) 46.67 DOBEK Patryk SKLA Sopot Villeneuve d'Ascq 2011-07-08
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-08 20:43:54
400 m M - Finał B Planowany START: 2023-07-08 18:00 WYSTARTOWANO: 17:59:49
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 7 221 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź (LD) 50.16 0.236 PB 4
2 9 71 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz (KP) 50.45 0.227 PB 4
3 5 611 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 50.85 0.230 PB 3
4 8 697 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec (SK) 50.95 0.221 PB 3
5 4 551 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia (PM) 51.05 0.227 PB 3
6 3 309 BIELECKI Jakub 2007-10-03 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 51.18 0.236 3
7 2 582 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice (SL) 51.81 0.154 3
6 482 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok (PD) DNS 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MATERA Mateusz 04 AZS Łódź 49.02
2 SZWED Maks 04 AZS Łódź 49.36
3 MIKOŁAJCZAK Szymon 04 MKS Czechowice-Dziedzice 49.37
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 SZARAPO Jakub 06 MKS MOS Wrocław 47.88
2 PESTKA Jakub 05 AZS-AWF Gorzów 48.24
3 WÓJCIAK Adrian 05 UMLKS Pegaz Opoczno 48.32
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.015969 s. | Mem: 1.25 megabytes