OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 19:08:14
M100jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 10.13 OGHENEBRUME Godson Oke NGR Lagos (NGR) 2021-06-17
RP (U18) 10.32 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2022-07-05
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-07 19:08:14
100 m M - Finał B Planowany START: 2023-07-07 18:55 WYSTARTOWANO: 18:54:42
-0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 5 757 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież (WP) 10.88 0.170 PB 4
2 4 633 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 11.07 0.230 SB 4
3 3 632 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 11.08 0.164 PB 3
4 7 90 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.12 0.133 3
5 9 715 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.14 (131) 0.114 PB 3
6 6 361 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 11.14 (133) 0.187 3
7 8 151 RADWAN Patryk 2007-10-02 AZS UMCS Lublin (LU) 11.17 0.149 3
8 2 440 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno (PK) 11.24 0.174 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 10.66
2 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 10.77
3 GRZĄKA Dawid 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.80
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 10.37
2 GORZKOWICZ Michał 05 WKS Wawel Kraków 10.64
3 BAJRASZEWSKI Tomasz 06 LKS Vectra Włocławek 10.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.018995 s. | Mem: 1.25 megabytes