52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 15:28:42
K800jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum 1988-06-26
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2020-09-20 15:28:42
800 m K - Finał B Planowany START: 2020-09-20 13:15 WYSTARTOWANO: 13:17:39
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 5 351 SEREK Katarzyna 04-08-18 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:17.50 4
2 3 576 KOKOSZKA Zofia 04-12-10 MKS Iskra Pszczyna (SL) 2:17.88 4
3 4 57 WIŚNIEWSKA Aleksandra 04-09-29 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 2:17.88 PB 3
4 1 778 TWARDOWSKA Julia 04-05-19 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:18.10 PB 3
5 6 768 CYBULSKA Wiktoria 04-08-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:18.51 3
6 7 438 BIGUS Wiktoria 03-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 2:20.22 3
7 8 347 HAJDUK Zuzanna 04-11-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:20.81 3
8 2 278 CIEPAŁ Natasza 03-06-12 MKS Polonia Warszawa (MZ) 2:23.34 3
OOM 2019 (Poznań)
1 WÓJCIK Alicja 03 MKS-MOSM Bytom 2:11.36
2 PORĘBSKA Karolina 02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:11.83
3 STĘŻALSKA Julia 02 UKS Barnim Goleniów 2:13.15
OOM 2018 (Chorzów)
1 SARNECKA Oliwia 01 MKL Szczecin 2:08.92
2 STÓJ Alicja 01 SKLA Sopot 2:10.06
3 ŁACHOWSKA Natalia 01 MKS-MOSM Bytom 2:10.98
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.037469863891602 s.