25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 17:09:30
K400jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  110 m pł M(10bój)  [s]
09:15  10000 m chód M  [s]
09:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
10:00  Dysk M(10bój)  [Gr. B]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Trójskok K  [Gr. A]
11:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:16  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:20  200 m M  [el]
11:40  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
11:55  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:57  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
12:00  Wzwyż K  [Gr. A]
12:00  Wzwyż K  [Gr. B]
12:15  Trójskok M  [Gr. A]
12:15  Trójskok M  [Gr. B]
13:20  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
14:16  Oszczep M(10bój)  [Gr. B]
15:00  Oszczep K (500)  [F]
15:45  Kula K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:30  Oszczep M (700)  [F]
16:35  400 m pł K  [F A]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F B]
16:45  W dal K  [F]
16:50  400 m pł M (84.0)  [F A]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  400 m K  [F A]
17:15  400 m M  [F B]
17:15  Wzwyż M  [Gr. A]
17:20  400 m M  [F A]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:45  2000 m prz. M (nieregulaminowe)  [s]
17:45  Kula M (5)  [F]
18:00  Młot K (3)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:40  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
18:45  3000 m K  [s]
19:15  5000 m chód K  [s]
19:30  Młot M (5)  [F]
REKORDY
RP (U18) 53.34 NOWACZYK Genowefa ORKAN Poznań Rzym 1974-09-02
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2019-07-11 17:09:30
400 m K - Finał B Planowany START: 2019-07-11 17:00 WYSTARTOWANO: 16:59:31
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 5 469 JĘDRUSZKO Nikola 03-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 57.28 0.339 PB 4
2 4 795 KUBICKA Julia 02-12-09 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 58.02 0.243 PB 4
3 6 570 JANUSZEWSKA Kinga 03-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 58.08 0.574 PB 3
4 3 209 BAJKOWSKA Justyna 02-08-13 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 59.12 0.150 3
5 1 814 PIECHOCKA Alicja 03-02-16 MLKS Ostróda (WN) 59.62 0.132 PB 3
6 8 535 KORNIAT Ludwika 03-01-16 AML Słupsk (PM) 59.87 0.185 3
7 7 656 ZAGAJSKA Julia 02-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 60.45 0.187 3
2 174 WOJNOWSKA Natalia 02-08-20 MUKL Brodnica (KP) DNF 0.132 3

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.065025091171265 s.