OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 18:15:15
K100jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 10.98 HILL Candace USA Shoreline (USA) 2015-06-20
RP (U18) 11.30 SWOBODA Ewa UKS CZWÓRKA Żory Nanjing (CHN) 2014-08-21
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-07 18:15:15
100 m K - Finał B Planowany START: 2023-07-07 17:30 WYSTARTOWANO: 17:29:36
+0.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 6 148 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin (LU) 11.89 0.170 PB 4
2 7 663 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 12.13 0.139 PB 4
3 3 508 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk (PM) 12.29 0.162 3
4 5 273 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 12.32 0.180 3
5 8 650 POTOK Katarzyna 2006-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 12.39 0.190 PB 3
6 4 31 KADYŁO Zofia 2006-02-23 MKS MOS Wrocław (DS) 12.49 0.180 3
7 2 472 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok (PD) 12.55 0.141 3
8 9 504 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk (PM) 12.58 0.181 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 11.69
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 11.89
3 WÓJCIK Natalia 04 BKL Bełchatów 12.01
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 CHROSTEK Klaudia 06 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11.90
2 ZIMOLĄG Oliwia 05 MKS-MOSM Bytom 12.06
3 KLAR Oliwia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.10
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.013684 s. | Mem: 1.25 megabytes