52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 13:19:59
Wmkulajm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 24.24h BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
 
 Gr. A  Ranking
Kula M(10bój) - Gr. B Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
14 JUNG Marcin 04-03-19 MLKS Agros Żary (LB) 13.74/20 13.74 PB
2 ROBAKOWSKI Dawid 04-06-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 14.02/20 14.02
17 CZERWIONKA Norbert 03-02-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 12.12/20 12.12
21 PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 11.94/20 11.94
3 PACIOREK Marcel 03-04-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) 12.14/19 11.53 SB
9 KAMIONEK Patryk 04-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 11.50/20 11.50 PB
12 WOJTON Robert 04-06-24 STS Pomerania Szczecin (ZP) 13.36/20 13.36
15 SZCZEPAŃSKI Igor 04-03-31 ZLKL Zielona Góra (LB) 12.35/20 12.35
1 ORZECHOWSKI Michał 03-10-29 LKS Jantar Ustka (PM) 10.22/20 10.22 PB
20 ORDYŁOWSKI Gustaw 03-04-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.49/20 11.49
23 LINIEWICZ Patryk 04-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 10.82/20 10.82 PB
5 ORGANISTA Wiktor 04-02-26 STS Pomerania Szczecin (ZP) 10.94/19 10.40 SB
19 MIŚKÓW Kasjan 03-10-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) 11.10/20 11.10
16 RYCHLICKI Damian 04-05-23 STS Pomerania Szczecin (ZP) 9.84/20 9.84 PB
10 SZAL Szymon 04-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 8.62/20 8.62 PB
6 SZUSTAK Jakub 03-04-15 ZLKL Zielona Góra (LB) 10.31/20 10.31
11 SZULC Tomasz 04-07-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 9.59/20 9.59
22 WIŚNIEWSKI Kryspin 03-04-21 MKS Osa Zgorzelec (DS) 9.35/20 9.35
18 SEWIŁO Eryk 03-06-22 MKLA Łęczyca (LD) 10.07/20 10.07
7 NOWAK Oskar 03-03-03 LKS Jantar Ustka (PM) 9.14/20 9.14
4 PIECHOWIAK Adrian 03-12-27 KS Gwardia Piła (WP) 8.75/20 8.75
13 WIELOSZ Mikołaj 04-07-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 8.26/20 8.26 PB
8 ZWOLSKI Maciej 04-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 7.81/20 7.81
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.7504301071167 s.