53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 20:13:02
WKwjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 20:13:02
Wzwyż K(7bój) - Gr. B Planowany START: 2021-07-28 12:20 ZAKOŃCZENIE: 13:45:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.24 1.27 1.30 1.33 1.36 1.39 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 wynik inf punkty rank
1 7 285
SIEWIERSKA Pola 04-12-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - xo o o xo o xxo o xo xxx 1.60 PB 736 4
2 4 254
LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź (LD) - - - - - o o xo o xxx 1.48 PB 599 10
3 8 856
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - - - - xo o o o xxx 1.45 566 17
4 2 282
KRUPA Karolina 2005-04-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) o o o o xo o xo xo xxx 1.45 PB 566 18
5 6 41
CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) - o xo o o o xxx 1.39 PB 502 20
6 1 292
KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin (MZ) o o o o xxx 1.33 PB 439 22
7 3 444
SZATNY Maria 2004-10-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) xo o xo xo xxx 1.33 PB 439 21
8 5 72
ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) xo xo xxo xxo xxx 1.33 PB 439 23
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1874239 s. | Mem: 1.25 megabytes