52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 14:15:50
WKwjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
 
 Gr. A  Ranking
Wzwyż K(7bój) - Gr. B Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
8 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 1.55/20 1.55 PB
19 GRANOWSKA Pola 03-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1.68/20 1.68
12 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 1.61/17 1.59 SB
2 BUCZEK Kinga 03-01-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 1.50/20 1.50 PB
3 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1.64/20 1.64
17 KADŁUBOWICZ Weronika 04-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 1.65/20 1.65
6 KROK Agnieszka 04-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1.55/20 1.55 PB
7 KUBIS Paulina 04-03-24 WLKS Wrocław (DS) 1.58/19 1.55 SB
15 ZDZIĘBORSKA Paulina 04-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1.60/20 1.60
22 BIELSKA Oliwia 03-05-26 SKLA Sopot (PM) 1.53/20 1.53 PB
5 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 1.50/20 1.50 PB
20 SIEWIERSKA Pola 04-12-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1.53/20 1.53
1 CAŁUS Barbara 04-01-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1.55/20 1.55
24 NOWAK Weronika 04-01-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1.44/20 1.44 PB
4 PIOTROWSKA Klaudia 04-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 1.54/19 1.50
14 KUCZMYŁO Olga 03-07-19 KS Gwardia Piła (WP) 1.50/20 1.50
23 ZAWODNIK Maja 04-01-25 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1.53/20 1.53
13 SZMIGIEL Monika 04-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 1.46/20 1.46
10 PAKUŁA Paulina 04-09-14 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 1.45/20 1.45
21 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 1.50/20 1.50
18 SZUBIŃSKA Martyna 04-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 1.48/20 1.48
11 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1.38/20 1.38
16 KUTEK Maja 03-11-08 GKS Start Długołęka (DS) 1.55/19 1.45
9 JACKIEWICZ Maja 04-09-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 1.38/20 1.38
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.48262786865234 s.