52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 18:32:57
Mwdjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
Minimum do finału: 6.55 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 18:32:56
W dal M - Gr. B Planowany START: 2020-09-18 15:05 ZAKOŃCZENIE: 15:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 11 456 KONOPKA Dawid 04-11-01 KS Podlasie Białystok (PD) x
+1.6
x
+2.1
6.76
+3.0
6.76 Q 1
2 10 143 GRYTA Jacek 03-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.72
+2.0


6.72 Q 2
3 4 35 WOLIŃSKI Stanisław 04-08-10 MKS MOS Wrocław (DS) 6.41
+2.1
6.52
+2.6
6.70
+2.0
6.70 Q PB 3
4 5 666 TUCZYŃSKI Jakub 03-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
+2.1
6.59
+3.1

6.59 Q 6
5 6 704 JANKOWSKI Oliwer 03-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6.41
+1.7
6.57
+1.7

6.57 Q 7
6 7 807 STELMASIK Krzysztof 03-02-05 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 6.30
+2.9
6.32
+2.4
6.52
+3.0
6.52 q 8
7 1 808 WILK Cezary 04-01-11 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 6.49
+1.7
x
+2.1
6.16
+1.6
6.49 q SB 9
8 9 623 WIECZOREK Jan 04-04-17 UKS 10 Zagórze (SL) 6.43
+1.6
6.48
+1.5
5.51
+1.3
6.48 q 10
9 12 429 RÓG Jakub 04-08-22 LKS Stal Mielec (PK) 6.07
+1.4
6.16
+1.7
6.41
+2.3
6.41 3 14
10 8 112 PRZYBYLSKI Marcin 03-07-03 MLKS Krajna Sępólno (KP) 6.27
+2.1
6.08
+2.5
6.16
+1.5
6.27 2 19
11 2 228 KURUC Jakub 03-06-14 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 6.18
+1.0
6.09
+1.6
x
+1.4
6.18 21
12 3 715 BUDUJ Mikołaj 03-01-12 MUKS Kadet Rawicz (WP) 6.08
+0.9
5.85
+2.1
5.95
+3.0
6.08 22
OOM 2019 (Poznań)
1 WAWRZYNIAK Sebastian 02 GKS Start Długołęka 6.93
2 WAJDZIK Kamil 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 6.91
3 TOMCZYK Wojciech 02 KS Podlasie Białystok 6.77
OOM 2018 (Chorzów)
1 KRAWCZYK Kacper 01 AZS Łódź 6.89
2 WIŚNIEWSKI Karol 01 LUKS Start Nakło 6.88
3 GRZELAK Mateusz 01 MUKS Płock 6.85
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.032627105712891 s.