25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 19:58:56
Mwdjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
Minimum do finału: 6.55 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 19:54:37
W dal M - Gr. B Planowany START: 2019-07-10 16:45 ZAKOŃCZENIE: 17:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 2 759 WŁODARCZAK Jacek 02-04-10 PLKS Gwda Piła (WP) x
+0.9
6.53
+0.7
6.42
+1.0
6.53 q 4
2 3 672 RECLIK Piotr 03-06-10 RMKS Rybnik (SL) 6.50
+0.2
x
+0.7
x
+0.9
6.50 q PB 5
3 13 505 TOMCZYK Wojciech 02-11-23 KS Podlasie Białystok (PD) 6.49
+2.2
6.23
+1.2
6.43
+1.1
6.49 q 6
4 11 507 KRAJEWSKI Dominik 02-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 6.48
+2.8
6.47
+0.9
6.44
+0.8
6.48 q 7
5 12 668 LASKOWSKI Mikołaj 02-09-21 RMKS Rybnik (SL) 6.44
+1.3
6.20
-0.7
6.35
+1.6
6.44 q 8
6 4 748 BUDUJ Mikołaj 03-01-12 MUKS Kadet Rawicz (WP) 6.22
+0.9
6.43
+1.9
6.30
+1.1
6.43 q PB 9
7 10 448 SIWAKOWSKI Wojciech 03-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 5.64
+0.8
6.40
+2.1
6.10
+0.6
6.40 q 10
8 8 781 JUSZCZAK Szymon 03-04-24 UKS Przełaj Żerków (WP) 6.32
+1.3
6.13
+1.4
6.22
+1.9
6.32 q 12
9 1 712 KAROLEWSKI Marcin 02-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.90
+1.4
6.10
+1.0
6.06
+1.8
6.10 3 16
10 7 730 SURTEL Armand 02-09-17 LUKS Orkan Września (WP) 5.95
+0.9
5.95
+1.4
5.76
-1.3
5.95 2 19
11 6 681 UCHEREK Kacper 02-03-01 UKS Czwórka Żory (SL) 5.53
+1.0
x
+0.3
5.63
+1.3
5.63 2 20
12 5 492 WOLSKI Patryk 02-11-01 ULKS Technik Trzcinica (PK) x
+1.3
3.41
+0.4
5.45
+1.6
5.45 22
13 9 612 DIDYK Krystian 03-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) x
+2.2
4.44
+0.8
4.20
+1.5
4.44 23

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.078422069549561 s.