52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 16:44:41
Mojm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian Niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
Minimum do finału: 53.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 16:44:40
Oszczep M (700) - Gr. B Planowany START: 2020-09-18 15:50 ZAKOŃCZENIE: 16:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 2 785 CYTLAŁ Artur 03-01-09 KS Polonia Pasłęk (WN) 52.65 59.42 59.42 Q 2
2 7 418 TYLUS Patryk 03-07-23 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 53.91 53.91 Q 4
3 11 583 SADOWSKI Filip 03-04-20 MKS-MOS Katowice (SL) 48.52 49.09 53.39 53.39 Q PB 6
4 5 47 OTOLIŃSKI Maciej 03-04-30 MLKS Echo Twardogóra (DS) 52.72 x 49.10 52.72 q 7
5 3 338 FALIŃSKI Filip 03-08-23 UKS Technik Radom (MZ) 42.25 50.59 x 50.59 q PB 8
6 1 113 DOMAGALSKI Mateusz 04-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 44.01 49.59 48.47 49.59 q PB 9
7 9 702 FAJFER Wojciech 03-07-30 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 49.06 46.93 46.87 49.06 q PB 12
8 10 677 PLESNER Mateusz 03-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 39.82 48.45 46.97 48.45 PB 3 14
9 4 458 KUSZNIER Adrian 03-09-12 KS Podlasie Białystok (PD) 43.88 48.29 44.15 48.29 3 15
10 8 573 SZCZYRZYCA Marcin 03-02-18 MCKiS Jaworzno (SL) x 47.03 47.11 47.11 2 17
11 6 223 DĘBOWSKI Marcel 04-03-24 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 38.46 x x 38.46 21
OOM 2019 (Poznań)
1 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02 LUKS Start Nakło 72.07
2 PIELOCH Dawid 02 KS Podlasie Białystok 68.10
3 STĘPIEŃ Dominik 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno 63.22
OOM 2018 (Chorzów)
1 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 74.28
2 WISEŁKA Łukasz 01 ULKS Uczniak Szprotawa 62.47
3 STĘPIEŃ Dominik 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno 62.32
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.071155071258545 s.