52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 17:16:12
Mmłotjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 82.88 PAŁYSZKO Maciej LEGIA Warszawa Warszawa 1995-09-30
Minimum do finału: 54.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 17:15:12
Młot M (5) - Gr. B Planowany START: 2020-09-18 15:15 ZAKOŃCZENIE: 16:34:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 8 163 POSTÓJ Bartosz 03-09-07 TS Start Lublin (LU) 60.65 60.65 Q 1
2 7 99 SZCZERBIAK Mateusz 03-01-13 LKS Vectra Włocławek (KP) x 49.57 55.46 55.46 Q 5
3 12 68 BANACH Kacper 04-08-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 55.38 55.38 Q PB 6
4 11 135 SOBIESIAK Marcin 04-06-05 AZS UMCS Lublin (LU) 44.05 x 53.26 53.26 q 7
5 10 585 BANIK Szymon 04-04-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 47.75 48.08 x 48.08 q 9
6 1 100 WŁADOWSKI Dawid 03-07-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 45.87 x x 45.87 q 11
7 9 134 MLEKO Rafael 04-07-09 AZS UMCS Lublin (LU) x x 45.60 45.60 q 12
8 2 167 ŁUŹNIAK Igor 03-03-20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) x x 43.73 43.73 3 14
9 3 17 BURNIAK Filip 04-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 41.61 x 42.85 42.85 3 15
10 4 729 NOGAŁA Adam 03-12-20 UKS Achilles Leszno (WP) 39.59 x 41.06 41.06 2 17
11 6 139 HAWRYLUK Szymon 04-11-28 KS Agros Zamość (LU) x 37.82 x 37.82 2 18
5 119 ZŁOTOWSKI Wiktor 04-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x x x NM
OOM 2019 (Poznań)
1 PIŁAT Dawid 02 LKS Stal Mielec 80.05
2 RATAJCZYK Tomasz 02 MUKS Park Zduńska Wola 75.69
3 MODRZEJEWSKI Mateusz 02 LLKS Pomorze Stargard 64.74
OOM 2018 (Chorzów)
1 RATAJCZYK Tomasz 02 MUKS Park Zduńska Wola 76.35
2 MISIASZEK Paweł 01 LLKS Pomorze Stargard 71.43
3 PIŁAT Dawid 02 LKS Stal Mielec 70.83
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.040467977523804 s.