OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:16:40
Mdyskjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 77.50 NESTERENKO Mykyta UKR Kyiv (UKR) 2008-05-19
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
Minimum do finału: 49.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 17:16:39
Dysk M (1.5) - Gr. B Planowany START: 2023-07-08 15:00 ZAKOŃCZENIE: 15:25:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 11 237 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 46.31 x 49.74 49.74 Q 4
2 8 447 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 44.56 48.95 46.28 48.95 q 5
3 9 647 SOBIK Jakub 2006-11-15 RMKS Rybnik (SL) 36.84 44.56 42.63 44.56 q 8
4 3 475 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 42.85 x 44.42 44.42 q 9
5 1 543 PODOLSKI Jerzy 2007-06-25 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 44.04 x x 44.04 q 11
6 7 137 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 43.09 40.27 43.09 3 13
7 10 204 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice (LB) 39.25 42.70 39.04 42.70 3 14
8 2 313 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 33.36 41.98 x 41.98 3 16
9 12 541 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 41.81 x x 41.81 2 17
10 5 412 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle (OP) 41.68 x x 41.68 SB 2 18
11 4 437 TUROŃ Kacper 2006-07-23 CWKS Resovia Rzeszów (PK) x x 40.49 40.49 2 20
12 6 460 BONAREK Antoni 2007-04-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) x 38.85 x 38.85 21
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 60.56
2 BUCHWALD Jakub 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 52.87
3 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 52.54
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 WAGNER Karol 05 LUKS Podium Kup 54.73
2 GROENWALD Szymon 05 LKS Ziemi Puckiej Puck 52.08
3 LEMAŃCZYK Leon 05 UKS Lipusz 51.62
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0137849 s. | Mem: 1.25 megabytes