OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 17:45:13
Kwdjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 6.91 DAUTE Heike GDR Jena (GDR) 1981-08-09
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
Minimum do finału: 5.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 17:45:13
W dal K - Gr. B Planowany START: 2023-07-07 10:15 ZAKOŃCZENIE: 10:47:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 2 819 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 5.59
+0.8


5.59
+0.8
Q 3
2 12 43 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS Piast Głogów (DS) 5.46
+0.7
5.56
+0.6

5.56
+0.6
Q 4
3 6 68 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław (DS) x
+1.7
x
+0.4
5.53
+0.5
5.53
+0.5
Q PB 6
4 3 188 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 5.52
+0.3


5.52
+0.3
Q PB 7
5 9 712 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.25
+0.5
5.25
+1.0
5.34
+1.8
5.34
+1.8
q 11
6 8 67 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław (DS) 5.34
+0.5
5.23
+1.4
r
5.34
+0.5
q SB 12
7 11 454 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok (PK) 5.17
+0.7
5.30
+0.3
5.22
+0.5
5.30
+0.3
3 13
8 4 850 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino (ZP) 5.00
+0.7
4.94
+0.9
5.30
+0.4
5.30
+0.4
3 14
9 10 683 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce (SK) 4.82
+0.6
4.97
-0.6
5.09
+0.5
5.09
+0.5
3 16
10 1 599 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec (SL) 5.07
+0.1
4.98
+0.1
4.98
+0.4
5.07
+0.1
2 17
11 7 351 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5.05
-0.3
5.02
+0.1
x
+1.0
5.05
-0.3
2 19
5 820 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN)


DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ADAMCZYK Julia 05 RLTL Optima Radom 6.35
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 6.06
3 STERENGA Martyna 05 LKS Górnik Wałbrzych 5.68
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.14
2 ADAMCZYK Julia 05 RLTL Optima Radom 6.10
3 ADAMCIO Dagmara 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.83
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0291779 s. | Mem: 1.25 megabytes