52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 16:21:47
Kwdjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
Minimum do finału: 5.40 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 16:19:38
W dal K - Gr. B Planowany START: 2020-09-18 12:35 ZAKOŃCZENIE: 13:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 12 245 KŁOSIŃSKA Anna 03-03-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 5.45
+0.3


5.45 Q PB 3
2 2 171 JARCZAK Sandra 03-07-23 AZS-AWF Gorzów (LB) 5.33
+2.5
x
+1.8
5.11
+1.6
5.33 q 5
3 11 570 ŚLIWA Julia 03-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 5.20
+0.5
5.00
+1.8
5.29
+1.3
5.29 q 6
4 3 50 WAWROWSKA Emilia 03-01-18 MLKS Sokół Lubin (DS) x
+1.1
x
+2.6
5.29
+3.2
5.29 q 8
5 5 375 KAMIŃSKA Kamila 03-02-18 WKS Wawel Kraków (MA) 5.26
+2.5
5.12
+2.0
5.01
+1.8
5.26 q 9
6 4 452 CHOROSZUCHA Amelia 04-06-29 KS Podlasie Białystok (PD) 5.23
+2.1
4.92
+1.3
4.85
+2.0
5.23 q 11
7 6 461 SŁABIŃSKA Julia 04-01-16 KS Podlasie Białystok (PD) x
+1.3
5.18
+1.6
x
+1.8
5.18 3 14
8 9 111 WAĆKOWSKA Laura 03-07-21 MKL Toruń (KP) 5.03
+2.8
5.01
+0.7
4.96
+1.4
5.03 2 18
9 1 360 SACHMERDA Wiktoria 03-02-25 MKS Tempo Kęty (MA) x
+1.2
4.96
+1.3
5.03
+1.8
5.03 2 19
10 10 71 DROBCZYŃSKA Kinga 04-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 5.01
+1.4
4.60
+0.5
4.80
+1.5
5.01 2 20
11 7 643 SALA Izabela 04-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój (SK) 4.97
+1.4
4.99
+1.7
4.87
+1.7
4.99 21
12 8 303 TERLIKOWSKA Julia 04-08-31 PUKS Jedynka Łosice (MZ) 4.89
+1.7
4.87
+1.4
x
+1.5
4.89 23
OOM 2019 (Poznań)
1 WAWROWSKA Emilia 03 MLKS Sokół Lubin 5.74
2 POLEROWICZ Ada 02 LKS Górnik Wałbrzych 5.56
3 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 02 ZLKL Zielona Góra 5.51
OOM 2018 (Chorzów)
1 JÓŹWIACZUK Katarzyna 01 OKS Skra Warszawa 5.64
2 JĘDRASZAK Roksana 02 MKS Jedynka Jarocin 5.54
3 KAMIŃSKA Zuzanna 01 MKS Pułtusk 5.50
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.058209180831909 s.