25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 19:29:37
Kwdjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
Minimum do finału: 5.40 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 18:12:44
W dal K - Gr. B Planowany START: 2019-07-10 18:10 ZAKOŃCZENIE: 18:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 4 733 JĘDRASZAK Roksana 02-05-28 MKL Jarocin (WP) 5.83
+2.0
-
-
-
-
5.83 Q PB 1
2 3 485 GOLEC Magdalena 02-05-26 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 5.46
+2.6
-
-
-
-
5.46 Q 4
3 7 749 MOSIEK Joanna 02-02-16 MUKS Kadet Rawicz (WP) 5.26
+0.4
5.01
+1.2
5.42
+0.8
5.42 Q PB 5
4 9 659 ŚLUSARCZYK Oliwia 03-06-26 MOSM Tychy (SL) 5.40
+0.8
-
-
-
-
5.40 Q 6
5 8 766 MACIEJEWSKA Ewelina 02-08-16 UKS Achilles Leszno (WP) 5.33
+0.8
5.20
+1.6
5.20
+0.9
5.33 q PB 10
6 5 634 GAWRYŚ Wiktoria 03-04-19 MKS-MOSM Bytom (SL) 5.08
+0.8
5.26
+0.2
5.14
+1.3
5.26 q 12
7 1 673 ROJEK Natalia 03-11-30 RMKS Rybnik (SL) 5.21
-0.3
5.10
-0.1
5.23
+1.8
5.23 3 13
8 11 511 SZULC Martyna 02-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 5.22
+1.0
x
+1.0
5.18
+0.3
5.22 3 15
9 6 487 STRZELEC Martyna 03-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) x
+1.1
5.17
-0.8
x
+1.5
5.17 2 18
10 10 615 ŚLIWA Julia 03-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) x
+0.3
5.10
+1.1
4.87
+1.8
5.10 2 19
11 2 500 MILEWSKA Elżbieta 03-04-02 KS Podlasie Białystok (PD) 4.81
+1.2
x
+0.7
4.87
+0.2
4.87 21

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.074054002761841 s.