52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 12:38:45
Ktjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 4.11h ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin 2018-02-11
Minimum do finału: 3.20 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 12:38:45
Tyczka K - Gr. B Planowany START: 2020-09-18 10:30 ZAKOŃCZENIE: 11:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 2.00 2.20 2.40 2.60 2.80 3.00 3.10 3.20 wynik inf punkty rank
1 6 578 CHAMOT Maja 03-10-16 MKS Ustroń (SL) - - - - - o 3.00 q 1
1 7 256 MC MAHON Oliwia 03-08-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - o 3.00 q 1
1 8 498 BARTEL Maria 04-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - - o 3.00 q 1
4 2 258 PAWLAK Aleksandra 04-06-22 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - xo 3.00 q 8
5 1 77 KANIA Malwina 03-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - o x 2.80 q 10
5 9 230 BILIŃSKA Nikola 04-09-21 RKS Łódź (LD) - - o o o x 2.80 q PB 10
5 10 579 MACURA Zuzanna 04-11-28 MKS Ustroń (SL) - - - o o x 2.80 q 10
8 4 254 KISLING Aleksandra 04-05-26 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - o o xxx 2.60 =PB 3 13
9 3 234 MARCINIAK Kalina 04-06-28 RKS Łódź (LD) - o xo xo xxx 2.60 3 15
10 11 297 TOKARZEWSKA Zuzanna 04-07-27 OKS Skra Warszawa (MZ) o o xo xxo xxx 2.60 =PB 2 17
11 5 270 SIEDLECKA Weronika 04-06-11 KS Warszawianka W-wa (MZ) o o xxx 2.20 =PB 1 20
11 12 168 RÓŻAŃSKA Alicja 03-08-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) o o xxx 2.20 =PB 1 20
OOM 2019 (Poznań)
1 GÓRNY Kinga 02 MKS Ustroń 3.80
2 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 3.70
3 PLAK Malwina 02 RKS Łódź 3.65
OOM 2018 (Chorzów)
1 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3.90
2 GÓRNY Kinga 02 MKS Ustroń 3.80
3 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 3.80
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.033771991729736 s.