OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 10:58:12
Kojm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 70.10 VILAGOŠ Adriana SRB Kraljevo (SRB) 2021-08-14
RP (U18) 58.77 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok Baku (AZE) 2019-07-26
Minimum do finału: 41.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 10:58:11
Oszczep K (500) - Gr. B Planowany START: 2023-07-07 15:45 ZAKOŃCZENIE: 16:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 4 396 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków (MA) 43.60 43.60 Q 1
2 1 509 ŁYSZYK Cecylia 2006-07-30 AML Słupsk (PM) 41.56 41.56 Q 3
3 8 646 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 40.78 32.68 37.44 40.78 q PB 4
4 5 702 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła (WP) 35.90 39.87 40.29 40.29 q 6
5 6 805 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk (WN) 37.84 x 34.29 37.84 q 9
6 3 812 NIEDZIELA Julia 2006-11-07 LKS Lubawa (WN) 34.29 36.22 35.76 36.22 q 11
7 9 207 ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 LLKS Osowa Sień (LB) 30.76 36.13 35.69 36.13 q 12
8 2 326 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom (MZ) 35.93 29.43 33.10 35.93 SB 3 13
9 11 741 JARÓŻEK Emilia 2007-03-27 MUKS Kadet Rawicz (WP) 29.63 35.69 27.17 35.69 3 14
10 10 278 ŻUREK Marzena 2007-05-06 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 30.54 33.29 33.67 33.67 2 17
11 7 790 KULUS Daria 2006-08-15 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 26.09 29.79 30.05 30.05 2 18
12 12 501 ROSZKOWSKA Olga 2006-01-07 UKS Czwórka Białystok (PD) x x 27.75 27.75 22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 DERKACH Viktoriia 05 MKL Szczecin 48.64
2 TOBIASZ Natalia 04 KMKL Sztorm Kołobrzeg 47.87
3 JAWORSKA Gabriela 05 WKS Wawel Kraków 43.79
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 BANASIEWICZ Magdalena 05 UKS Sokół Węgorzewo 49.21
2 JAWORSKA Gabriela 05 WKS Wawel Kraków 45.95
3 DERKACH Viktoriia 05 MKL Szczecin 44.03
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0301042 s. | Mem: 1.25 megabytes